Rozvozový predajca kníh

Plat4M Distribution, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
0,80 €/návšteva adresy alebo 23% dennej tržby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rád knihy?
Rád komunikuješ s ľuďmi?
Nerád sedíš celý deň pri pracovnom stole?

Ak si na všetky otázky odpovedal áno, potom si ideálny kandidát na posilnenie nášho teamu. Hľadáme zodpovedných spolupracovníkov na pozíciu rozvozový predajca kníh pre oblasť Bratislavy a okolia s vlastným autom a ideálne aj ŽL (nie je podmienkou). Všade sme vítaní, naši zákazníci nás už poznajú a čakajú na to, kedy im prinesieš novú ponuku knižiek.

Flexibilná pracovná doba, vernostný bonus, práca na čerstvom vzduchu, prístup ku knihám rôznych kategórií a druhov

Viac sa dozvieš, keď napíšeš na mailovú adresu [email protected] a pošleš CV a referencie z predošlých zamestnaní. Alebo zavolaj na tel. č. 0904 020 134

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Komunikatívnosť
Samostatnosť a zodpovednosť
Obchodný duch
Dobrá nálada výhodou

Spoločnosť zameraná na distribúciu a predaj kníh a iného tovaru. Formou door-to-door predaja, špecializovaných ponúk firmám a inštitúciám dodávame množstvo publikácií konečnému spotrebiteľovi - čitateľovi. Na trhu sme od roku 2015 a množstvo stálych a spokojných zákazníkov sa neustále zväčšuje.
ID: 3392816  Dátum zverejnenia: 17.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 0,80 €/návšteva adresy alebo 23% dennej tržby