Skladník - vychystávač objednávky

PLASTOBAL SK s. r. o.

Miesto práce
Humenné
Termín nástupu
01. 04. 2024
1 050 EUR/mesiac- pracovná doba je od Po-Pia - 10-00 do 18:30 - 3 mesačná skúšobná doba s platom 750 eur v čistom - po skúšobnej dobe plat 800 eur v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preberanie tovaru v sklade

- vychystávanie objednávok

- zakladanie tovaru do regálov

- stabilná práca

- zamestnanecké nákupy za zvýhodnené ceny

Pracovná pozícia je pre uchádzača, ktorý má záujem a chce pracovať. Od zamestnanca očakávame ústretovosť, flexibilitu.
Pracovná doba je od Po-Pia - 10-00 do 18:30, sviatky a víkendy sú voľné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

- ochota pracovať

- prispôsobivosť kolektívu

- práca vhodná aj pre ženy

Sme radi, že uvažujete nad prácou v našej spoločnosti, ktorá sa zameriava na predaj gastro obalov, čistiacich prostriedkov a kancelárskych potrieb.
Sme profesionálnou, modernou a dynamickou spoločnosťou s cieľom poskytovať kvalitné služby pre našich klientov. Ku každému nášmu klientovi pristupujeme individuálne s maximálnym ohľadom na jeho požiadavky, ktoré plníme tak, aby konečný výsledok našej spoločnej práce zodpovedal jeho predstavám. Náš klient je dôležitým členom, je pravidelne informovaný o všetkých našich aktivitách v danom období a má možnosť kedykoľvek vysloviť svoje pripomienky a nové návrhy. Pracovníci našej spoločnosti majú dlhoročné skúsenosti a odborné vedomosti, ktoré sú zárukou poskytovania profesionálnych služieb na najvyššej úrovni. Tímová práca, neustále vzdelávanie našich zamestnancov a ich lojalita k firme, etické princípy, ktoré uznávame, sú samozrejmosťou v komunikácii s našimi klientmi a všetkými záujmovými skupinami. S bohatými skúsenosťami v oblasti obchodovania sa naša spoločnosť rozhodla rozšíriť svoje pôsobenie o kancelárske potreby a veci s tým súvisiace, s ponukou služieb v oblasti kancelárií, vrátane kompletného servisu pre klienta.

Naša spoločnosť kladie veľký dôraz na maximálnu spokojnosť klienta. Vzhľadom na individuálnosť požiadaviek našich zákazníkov, pristupujeme ku každému osobitne s prihliadnutím na jeho konkrétne požiadavky.
ID: 4788675  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac