Operátor výroby , miešanie prachových PVC zmesí

Plastika pipes, s.r.o.

Miesto práce
Novozámocká 222, Nitra-Dolné Krškany
Termín nástupu
ihneď
3,36 €/h v hrubom + prémie od 25 % + príplatky nočná zmena 0,8967 €/h, príplatok prostredie 1,0462 €/h , priemerná hrubá mzda 900 € + preplácané nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha strojov a zariadení pre prípravu PVC zmesí a strojov na výrobu rúr, nie pásová výroba
• práca s bremenami nad 15 kg- vhodné pre mužov
• doplňovanie surovín do zásobníkov
• obsluha vysokozdvižného vozíka
• obsluha mostového žeriavu (zaškolíme)
• 12 hod. zmeny (1.denná, 2.nočná, 3.voľno ...)
• práca cez víkend iba v rámci nadčasov

- práca v stabilnej spoločnosti
- práca cez víkend iba v rámci platených nadčasov
- možnosť profesijného a kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

• preukaz obsluhy VZV podmienkou
• preukaz viazača bremien výhodou
• samostatnosť
• dobrý zdravotný stav
• manuálna zručnosť
• zmysel pre tímovú prácu

Spoločnosť Plastika pipes s.r.o. sa zaoberá výrobou plastových rúr. Výrobky Plastika pipes nachádzajú uplatnenie hlavne pri stavbách vodovodov, kanalizácií a odvodnení cestných a železničných stavieb.
ID: 3605815  Dátum zverejnenia: 21.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,36 €/h v hrubom + prémie od 25 % + príplatky nočná zmena 0,8967 €/h, príplatok prostredie 1,0462 €/h , priemerná hrubá mzda 900 € + preplácané nadčasy