Operátor strojov na spracovanie plastov (s ukončeným stredoškolským vzdelaním)

PLASTIFLEX Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Michalská 22, Kežmarok
Termín nástupu
apríl 2024
Mzdové podmienky (brutto)
4,78 EUR/hod.úprava mzdy po zaškolení na 820€ + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v 3. zmennej prevádzke (nočné zmeny).

- obsluha extrúderov (stroje na spracovanie plastov);
- úprava nastavení strojov podľa pracovných inštrukcií, objednávok a plánu výroby
- zmiešavanie materiálov a ich dopĺňanie do strojov, príprava výroby
- kontrola materiálu a hotových výrobkov
- jednoduchá údržba a čistenie obsluhovaných strojov

- po zaškolení mesačný bonusový program
- mesačné prémie za individuálny výkon
- ročný bonus
- odmeny za zlepšovacie návrhy
- rekreačné poukazy v súlade s legislatívou
- odmeny pri životných a pracovných výročiach
- vianočné poukážky a vianočné balíčky
- bonus za odporúčanie nového zamestnanca
- práca v stabilnom prostredí zahraničnej spoločnosti
- príplatok na stravovanie nad rámec zákona
- bližšie informácie na pracovnom pohovore

Informácie o výberovom konaní

- Do životopisu prosím uveďte telefónny kontakt.
- Ďakujeme uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu.
- K životopisu prosím uveďte súhlas so spracovaním osobných údajov v znení: "Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Plastiflex Slovakia, spol. s r.o., Kežmarok. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 18/2018 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať."

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 32 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický odbor výhodou

Prax na pozícii/v oblasti

požadujeme súvislú prax aspoň 1 rok, samostatná práca na pozícii operátor alebo podobnej pozícii

Počet rokov praxe

1

- STREDOŠKOLSKÉ VZDELANIE ukončené výučným listom alebo maturitou (technické vzdelanie výhodou)
- manuálna zručnosť
- technické myslenie
- skúsenosti s obsluhou strojov vo výrobe
- zodpovednosť a samostatnosť

Medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou plastových hadíc. Spoločnosť PLASTIFLEX Slovakia, spol. s r.o. (PSK), patrí do skupiny PLASTIFLEX, ktorá sa špecializuje na výrobu plastových hadíc procesom extrúzie plastových granúl. Sídlo a zároveň centrála skupiny je situovaná v Belgicku. Na Slovensku vznikla spoločnosť PLASTIFLEX Slovakia. V súčasnosti v Kežmarku pracuje viac ako 220 zamestnancov. Portfólio spoločnosti sa skladá z piatich základných výrobkových štruktúr. Prvú a zároveň najvýznamnejšiu skupinu tvoria špirálové hadice pre domáce a priemyselné vysávače. Druhou skupinou sú hadice pre bazénovú techniku. Ďalej je to skupina vyfukovaných hadích pre bielu techniku, najmä práčky a sušičky. Samostatný segment sú priemyselné PVC alebo PU hadice vystužované drôtom, na priemyselné využitie. Piaty a najnovší segment zahŕňa hadice pre medicínske odvetvie. Na Slovensku sa vyrábajú štyri z produktových radov, teda okrem výroby zdravotníckych hadíc.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

ID: 3602619  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4,78 EUR/hod.