Produktový inžinier

PLASTIFLEX Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Kežmarok
Termín nástupu
1.5.2024
1 350 EUR/mesiacvýsledná výška nástupnej mzdy bude upresnená na pohovore v závislosti od praxe a odborných skúseností kandidáta, po skúšobnej dobe úprava mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovedá po technickej stránke za existujúci produkt (formy, dokumentácia, zmeny produktu a súvisiacej dokumentácie, parametre produktu, zlepšovanie produktu)
- Spolupracuje pri zavádzaní nového produktu do sériovej výroby (cenové kalkulácie, riadenie projektu, výroba foriem a súvisiaca dokumentácia)
- Podpora pridelených pracovísk pri riešení problémov v oblasti technológie/ergonómie/bezpečnosti a kvality existujúcich produktov
- Spolupracuje pri skúškach a overovaní funkčnosti inštalovaných technológií/foriem
- Spolupracuje pri výrobe vzoriek a realizácii technických zmien
- Práca v 3D SolidWorks a Autocad
- Riadenie a aktualizácia technickej dokumentácie foriem
- Vypracovávanie cenových ponúk na nové formy, prípadne úpravu existujúcich
- Spolupracuje pri návrhoch a vykonáva nápravné opatrenia reklamácií alebo problémov vo výrobe súvisiacich s formami

- Špecifikácia požiadaviek na zariadenia/formy od externých dodávateľov

- Koordinácia opráv poškodených foriem alebo nástrojov s externou nástrojárňou

- stabilné prostredie zahraničnej spoločnosti

​- mesačný bonusový program
​- ročný bonus

- flexibilná pracovná doba

- možnosti ďalšieho vzdelávania
​- odmeny za zlepšovacie návrhy
​- rekreačné poukazy v súlade s legislatívou
​- odmeny pri životných a pracovných výročiach
​- vianočné poukážky a vianočné balíčky
​- bonus za odporúčanie nového zamestnanca
​- práca v stabilnom prostredí zahraničnej spoločnosti
​- príplatok na stravovanie nad rámec zákona
​- bližšie informácie na pracovnom pohovore​

Informácie o výberovom konaní

- Do životopisu prosím uveďte telefónny kontakt.
- K životopisu prosím uveďte súhlas so spracovaním osobných údajov v znení: "Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Plastiflex Slovakia, spol. s r.o., Kežmarok. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje budú spracované len pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 18/2018 Zb. z. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu 6 mesiacov a tento súhlas je možné kedykoľvek písomne alebo mailom odvolať."
- Kontaktovaní budú iba uchádzači, ktorí spĺňajú uverejnené požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, priemyselné inžinierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy
SolidWorks - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Microsoft Excel - pokročilý
Znalosť projektového riadenia výhodou
Organizačné schopnosti
Analytické myslenie
Systematický prístup k práci
Skúsenosti vo výrobnej spoločnosti na pozícii Konštruktér, Špecialista produktu, Produktový Inžinier a pod. výhodou

Medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou plastových hadíc. Spoločnosť PLASTIFLEX Slovakia, spol. s r.o. (PSK), patrí do skupiny PLASTIFLEX, ktorá sa špecializuje na výrobu plastových hadíc procesom extrúzie plastových granúl. Sídlo a zároveň centrála skupiny je situovaná v Belgicku. Na Slovensku vznikla spoločnosť PLASTIFLEX Slovakia. V súčasnosti v Kežmarku pracuje viac ako 220 zamestnancov. Portfólio spoločnosti sa skladá z piatich základných výrobkových štruktúr. Prvú a zároveň najvýznamnejšiu skupinu tvoria špirálové hadice pre domáce a priemyselné vysávače. Druhou skupinou sú hadice pre bazénovú techniku. Ďalej je to skupina vyfukovaných hadích pre bielu techniku, najmä práčky a sušičky. Samostatný segment sú priemyselné PVC alebo PU hadice vystužované drôtom, na priemyselné využitie. Piaty a najnovší segment zahŕňa hadice pre medicínske odvetvie. Na Slovensku sa vyrábajú štyri z produktových radov, teda okrem výroby zdravotníckych hadíc.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3446229  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac