Operátor zoraďovač (vstrekolisy)

PLASTIFLEX Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Michalská 22, Kežmarok
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Pracovná pozícia samostatne vykonáva výmeny foriem a zoraďovanie vstrekolisov, údržbu foriem a zariadení v súlade s inštrukciami priameho nadriadeného tak, aby bola dodržaná plynulosť výrobného procesu podľa zmenového plánu.
- Mení formy na vstrekolisoch podľa potrieb výroby a vykonáva o tom všetky potrebné záznamy
- Zodpovedá za správne nastavenie lisovacích strojov, všetkých mechanizmov a zariadení pripojených ku strojom (roboty, chytače vtokov, termoregulátory, dopravníky, drviče vtokov, a pod)
- Počas celej pracovnej zmeny zabezpečuje dodržiavanie správneho výrobného cyklu a parametrov produktu na strojoch.
- V súlade s výrobnou dokumentáciou spúšťa stroje a vyrobí prvú vzorku
- Vykonáva a zabezpečuje údržbu a čistenie strojov podľa príslušnej dokumentácie.
- Predkladá technické návrhy a riešenia na zlepšenie výrobných procesov, spolupracuje s procesnými inžiniermi a oddelením inžinieringu
- Okamžite informuje vedúceho údržby a vedúceho zmeny o neplánovaných prerušeniach prevádzky strojov a spolupracuje pri odstraňovaní poruchy.
- Uvádza do prevádzky nové formy/stroje, vykonáva skúšky nových materiálov a postupov.
- Bezodkladne informuje svojho nadriadeného pri zistení možného rizika porušenia zásad bezpečnosti práce a environmentálnych štandardov

13 plat, rôzne výhody podľa programu benefitov

Informácie o výberovom konaní

- Do životopisu prosím uveďte telefónny kontakt.
- K životopisu prosím uveďte súhlas so spracovaním osobných údajov v znení: "Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Plastiflex Slovakia, spol. s r.o., Kežmarok. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať."

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technický smer

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- Základné ovládanie PC/Windows, Excel
- Základná znalosť z oblasti technológie spracovania plastov

Medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou plastových hadíc.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Plastiflex Slovakia, s.r.o.
Michalská 22
060 01 Kežmarok

Kontakt

ID: 2906016   Dátum zverejnenia: 29.11.2017