Personálny a mzdový špecialista

Plastic Omnium Auto Inergy Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiacv závislosti od seniority a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečuje kvalitné a včasné spracovanie miezd v súlade so všetkými internými postupmi a legislatívnymi požiadavkami
- Kontroluje a opravuje údaje dochádzkového systému a zabezpečuje ich aktuálnosť a presnosť
- Zodpovedá za správu všetkých zmien v zamestnaneckých údajoch odo dňa vzniku pracovného pomeru, počas celého životného cyklu zamestnanca, tj zmeny platov a pozícií, priradenia, zmeny osobných údajov, až po ukončenie pracovného pomeru - v lokálnom HR SW aj v Opteam a iných súvisiacich systémoch
- Prihlasuje a odhlasuje zamestnancov na portáloch sociálnej a zdravotnej poisťovne
- Sleduje a zabezpečuje referenčné dokumenty, štatistické údaje a ďalšie informácie týkajúce sa Pracovného poriadku, Zákonníka práce a pracovno-právnych predpisov
- Pripravuje a konsoliduje údaje o mzdách a počtoch zamestnancov pre interné účely (Reporty pre manažment, finančné oddelenie a skupinu)
- Je kontaktnou osobou pre zamestnancov v oblasti miezd a všeobecného personálneho poradenstva
- Zodpovedá za ročné zúčtovanie dane z príjmov všetkých oprávnených zamestnancov
- Vedie personálnu evidenciu, vybavuje pracovnoprávne záležitosti spojené so vznikom, priebehom a skončením pracovného pomeru
- Sleduje zákonné požiadavky a ich aplikáciu v spoločnosti v relevantnom rozsahu v oblasti pracovno-právnej a mzdovej legislatívy
- Zaisťuje aktualizáciu ním riadenej lokálnej dokumentácie /formulárov, inštrukcií a procedúr/
- Zaisťuje aktualizáciu personálnych Identifikačných kariet zamestnancov
- Participuje spolu s kolegami z personálneho oddelenia na adaptačnom procese zamestnancov a na plánovaní sociálnych aktivít pre zamestnancov

- Pravidelné zvyšovanie mzdy raz ročne
- Bezplatné stravovanie
- Vitamínový program - ovocno-zeleninové balíčky každý mesiac
- Letná a zimná odmena
- Príspevok na DDS – doplnkové dôchodkové sporenie – 3.pilier
- Jazykové vzdelávanie na pracovisku
- Multisport karta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Human - Expert
SAP - Základy
Mzdové účtovníctvo - Expert
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Min. 3 roky skúseností v oblasti miezd a personalistiky
- Spracovanie miezd v systéme HUMAN
- Znalosť zákoníka práce, pracovno-právnej a mzdovej legislatívy
- Ovládanie PC - užívateľ (Excel, Word, MS Outlook)
- Skúsenosti s prácou vo výrobnej spoločnosti výhodou
- Zodpovednosť, precíznosť, samostatnosť, komunikatívnosť, lojálnosť, spoľahlivosť a ochota vzdelávať sa

OPmobility /Plastic Omnium/ ako líder v oblasti mobility ponúka všetkým svojim zákazníkom inovatívne technológie pre udržateľnejšiu, bezpečnejšiu, prepojenú a inšpiratívnejšiu mobilitu. To, čo hýbe ľuďmi, poháňa nás; to je dôvod, prečo sa zaviazali k udržateľnej a inteligentnej mobilite, keďže neustále investujeme do nových generácií inovatívnych riešení a služieb, navrhujeme a dodávame ich. Naša vedúca pozícia poháňa náš záväzok hrať kľúčovú úlohu v tejto novej dobe plnej inovatívnych príležitostí.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4786996  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac