Logistik

Plastic Omnium Auto Inergy Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Plánovanie nákupu materiálu a komponentov pre výrobu a organizácia procesu ich dovozu
- Vyhľadávanie dodávateľov a rokovanie s nimi o ponukách
- Sledovanie obehu dokladov, týkajúcich sa nákupu materiálov
- Vykonávanie pravidelných inventúr skladových zásob
- Zabezpečovanie externej prepravy a colných náležitostí prostredníctvom dodávateľských firiem
- Sledovanie a vyhodnocovanie logistických nákladov
- Kontrola správnosti vedenia materiálovej evidencie v SAPe

- Príspevok na dopravu do zamestnania podľa vzdialenosti bydliska od závodu
- Pravidelné zvyšovanie mzdy raz ročne
- Bezplatné stravovanie
- Vitamínový program - ovocno-zeleninové balíček každý mesiac
- Letná a zimná odmena
- Príspevok na DDS – doplnkové dôchodkové sporenie – 3.pilier
- Jazykové vzdelávanie na pracovisku
- Multisport karta

Informácie o výberovom konaní

Nemecký jazyk nutnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- prax v logistike resp. v automobilovom priemysle vítaná
- znalosť JIT logistiky
- logistické myslenie
- technické znalosti
- schopnosť pracovať pod stresom
- znalosti z plánovania a objednávania (nakupovania)

OPmobility /Plastic Omnium/ ako líder v oblasti mobility ponúka všetkým svojim zákazníkom inovatívne technológie pre udržateľnejšiu, bezpečnejšiu, prepojenú a inšpiratívnejšiu mobilitu. To, čo hýbe ľuďmi, poháňa nás; to je dôvod, prečo sa zaviazali k udržateľnej a inteligentnej mobilite, keďže neustále investujeme do nových generácií inovatívnych riešení a služieb, navrhujeme a dodávame ich. Naša vedúca pozícia poháňa náš záväzok hrať kľúčovú úlohu v tejto novej dobe plnej inovatívnych príležitostí.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4510052  Dátum zverejnenia: 14.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac