Prevádzkový technik

Plastic Omnium Auto Inergy Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 1700,-€ v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Opravuje a preventívne ošetruje elektrické zariadenia, transformátorovú stanicu, kompresorovú stanicu, vzduchotechniku, stanicu chladiacej vody, plynovú kotolňu, systém požiarnej ochrany a ďalšie zariadenia
-V zákonnej periodicite zabezpečuje oznamovaciu povinnosť voči príslušným orgánom za oblasť chladiacich okruhov stacionárnych klimatizačných zariadení
-V zákonnej periodicite zabezpečuje oznamovaciu povinnosť voči príslušným orgánom za oblasť ochrany ovzdušia
-Vykonáva údržbu budovy a vonkajších priestorov
-Vykonáva odborné prehliadky a odborné skúšky elektrických zariadení v rozsahu elektrické zariadenia bez obmedzenia napätia vrátane bleskozvodov v objektoch bez nebezpečenstva výbuchu a v objektoch s nebezpečenstvom výbuchu
-Vedie záznamy o spotrebe energií
-Vedie záznamy o vykonaných úkonoch
-Dodáva podklady pre včasné zásobovanie náhradných dielov
-Spolupracuje pri vypracovaní inštrukcií bezpečnosti pri obsluhe a údržbe strojov a zariadení udržiava na svojom pracovisku čistotu a poriadok
-Vykonáva činnosti vodohospodára spoločnosti
-Obsluhuje a kontroluje sprinklerový systém

- Príspevok na DOPRAVU do zamestnania podľa vzdialenosti bydliska od závodu
- Pravidelné ZVYŠOVANIE MZDY raz ročne v júli
- STRAVU zdarma priamo na pracovisku
- Jeden týždeň v mesiaci zdarma ku každému obedu väčšie množstvo OVOCIA alebo ZELENINY
- Letná a Zimná ODMENA, vyplácané v júli a decembri
- ZDARMA všetky ochranné pracovné pomôcky
- Príspevok na DDS – doplnkové dôchodkové sporenie – 3.pilier vo výške 1%
- Možnosť kariérneho rastu
- Firemné akcie pre zamestnancov a rodinných príslušníkov – výlety, celodenné akcie a súťaže
- Príspevky zo sociálneho fondu k narodeninám, pri svadbe, narodení dieťaťa, živelnej pohromy, úmrtí a pod.

Informácie o výberovom konaní

40H týždenný pracovný úväzok (nepracuje sa na zmeny)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

revízny technik, eletrotechnik

Počet rokov praxe

2

- technické myslenie
- platná odborná spôsobilosť podľa §23 bez rozdielu napätí alebo §24 elektrotechnik
- osvedčenie na obsluhu zdvíhacích zariadení (plošiny) a viazača bremien
- technické znalosti elektriky a elektroniky
- čítanie elektro/technických výkresov
- osvedčenie na prácu vo výškach
- osvedčenie kuriča
- osvedčenie na prácu s tlakovými nádobami
- ochota učiť sa nové veci a neustále sa vzdelávať
- zodpovedný prístup k práci a k bezpečnosti

OPmobility /Plastic Omnium/ ako líder v oblasti mobility ponúka všetkým svojim zákazníkom inovatívne technológie pre udržateľnejšiu, bezpečnejšiu, prepojenú a inšpiratívnejšiu mobilitu. To, čo hýbe ľuďmi, poháňa nás; to je dôvod, prečo sa zaviazali k udržateľnej a inteligentnej mobilite, keďže neustále investujeme do nových generácií inovatívnych riešení a služieb, navrhujeme a dodávame ich. Naša vedúca pozícia poháňa náš záväzok hrať kľúčovú úlohu v tejto novej dobe plnej inovatívnych príležitostí.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3805445  Dátum zverejnenia: 7.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1700,-€ v závislosti od skúseností