Samostatný účtovník

Plastic Omnium Auto Inergy Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 1600,-€ v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- účtovanie dodávateľských faktúr
- komunikácia s dodávateľmi a nákupným oddelením v súvislosti s riešením cenových a množstevných rozdielov fakturovaných dodávok
- analýza a udržiavanie dodávateľských účtov (saldokonto), vystavovanie a odsúhlasovanie zápočtov s dodávateľmi
- analýza a udržiavanie odberateľských účtov, párovanie prijatých platieb
- účtovanie mesačných uzávierkových transakcií v súvislosti viažucich sa na účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr (napr. materiál na ceste, atď.)
- mesačné odsúhlasovanie zostatkov pohľadávok a záväzkov s podnikmi v skupine
- vedenie pokladne
- príprava štatistických výkazov

Príspevok na DOPRAVU do zamestnania podľa vzdialenosti bydliska od závodu
- Pravidelné ZVYŠOVANIE MZDY raz ročne v júli
- Chutnú a teplú STRAVU zdarma priamo na pracovisku
- Jeden týždeň v mesiaci zdarma ku každému obedu väčšie množstvo OVOCIA alebo ZELENINY
- Letná a Zimná ODMENA, vyplácané v júli a decembri
- ZDARMA všetky ochranné pracovné pomôcky
- Príspevok na DDS – doplnkové dôchodkové sporenie – 3.pilier vo výške 1%
- Možnosť kariérneho rastu
- Firemné akcie pre zamestnancov a rodinných príslušníkov – výlety do zahraničia, celodenné akcie a súťaže
- Príspevky zo sociálneho fondu k narodeninám, pri svadbe, narodení dieťaťa, živelnej pohromy, úmrtí a pod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Min. 3 roky skúseností v oblasti účtovníctva
- Skúsenosti s prácou vo výrobnej spoločnosti výhodou
- Ovládanie PC - užívateľ (Excel, Word, MS Outlook)
- Práca v účtovnom systéme SAP
- Zodpovednosť, precíznosť, samostatnosť, komunikatívnosť, lojálnosť, spoľahlivosť a ochota vzdelávať sa

Plastic Omnium ako líder v oblasti mobility ponúka všetkým svojim zákazníkom inovatívne technológie pre udržateľnejšiu, bezpečnejšiu, prepojenú a inšpiratívnejšiu mobilitu.
To, čo hýbe ľuďmi, poháňa nás; to je dôvod, prečo sa zaviazali k udržateľnej a inteligentnej mobilite, keďže neustále investujeme do nových generácií inovatívnych riešení a služieb, navrhujeme a dodávame ich. Naša vedúca pozícia poháňa náš záväzok hrať kľúčovú úlohu v tejto novej dobe plnej inovatívnych príležitostí.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3642872  Dátum zverejnenia: 12.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1600,-€ v závislosti od skúseností