Brigáda pre študentov VŠ - Administratívna podpora na oddelení montáže

Plastic Omnium Auto Exteriors s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 1, Hlohovec-Šulekovo
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného študenta vysokej školy, ktorý má záujem získať pracovné skúsenosti v oblasti automobilového priemyslu.

Vašou úlohou bude:
- pozorovanie pracovného procesu
- príprava pracovných inštrukcií a prepisovanie do aktuálneho formátu
- administratívna podpora
- ďalšie činnosti podľa potreby

- jedinečná príležitosť získať skúsenosti v nadnárodnej a rastúcej spoločnosti
- možnosť budúceho pracovného uplatnenia na odbornej pozícií
- čisté, príjemné, moderne zariadené pracovné prostredie

Ďakujeme Vám vopred za zaslané životopisy, odpovedať budeme len kandidátom, ktorí postúpia do užšieho výberu, resp. budú pozvaní na osobný rozhovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

- ovládanie MS Excel na pokročilej úrovni
- ochota učiť sa nové veci
- flexibilita
- proaktivita
- zodpovednosť
- predchádzajúce brigádnické skúsenosti výhodou

Túžite po výzvach? Pridajte sa ku skupine, ktorej srdcom sú inovácie, a prispejte k revolúcii v automobilovom priemysle!
Spoločnosť Plastic Omnium, vďaka 40 000 člennému tímu v 25 krajinách sveta, dosiahla v roku 2022 tržby vo výške 9,5 miliardy eur a je svetovým lídrom v oblasti inteligentných exteriérových systémov, systémov čistej energie a predných modulov áut.
Naša ambícia? Poskytovať výrobcom automobilov špičkové vybavenie a riešenia pre vývoj čistého a prepojeného automobilu budúcnosti.
Plastic Omnium ako zodpovedná spoločnosť venuje osobitnú pozornosť rozmanitosti a rovnosti vo svojich tímoch a zaväzuje sa, že bude rovnako pristupovať ku všetkým žiadostiam o zamestnanie.
Prostredníctvom svojej ponuky na trhu vonkajších panelov karosérie poskytuje spoločnosť Plastic Omnium prispôsobené multimateriálové riešenia s vysokou pridanou hodnotou, ktoré čoraz viac integrujú funkcie a zvyšujú bezpečnosť, s cieľom znížiť hmotnosť vozidla a emisie CO2.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Chalanyová
E-mail: poslať životopis
ID: 4451010  Dátum zverejnenia: 25.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.