Reagujte bez životopisu

Zmenový operátor - príprava a presun materiálu k výrobným linkám

Plastic Omnium Auto Exteriors s.r.o.

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiac(základný plat 1 050,- Eur + variabilná zložka mzdy 165,-), 13-ty plat, príplatky za zmennosť, odmeny za zlepšovacie návrhy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš záujem pridať sa do nášho tímu?
Hľadáme práve Teba!
Tvojou úlohou bude vychystávanie a prísun materiálu (plastového ganulátu) k výrobným linkám.

Medzi hlavné činnosti patrí:

• príprava materiálu podľa technickej dokumentácie
• kontrola kvality materiálu
• triedenie nespotrebovaného materiálu

Práca je variabilná a zaujímavá.
Naši zamestnanci pracujú v čistom a bezpečnom prostredí.

• Práca v rýchlo rastúcej rodinnej firme
• Príležitosti pre kariérny rozvoj
• Zaujímavé finančné ohodnotenie, možnosť 2x ročne prehodnotiť plat na základe dosiahnutých zručností
• príplatky za zmennosť
• Mesačný bonus
• Príspevok na DDS, 3. pilier
• 13-ty plat vyplácaný polročne
• Odmena za odporučenie nového zamestnanca
• Odmena za zlepšovacie návrhy
• Odmeny pri jubileách
• Stravovanie v jedálni za výhodné ceny
• Príspevok na dopravu
• Sociálny program (teambuildingy, firemné večierky, Vianočné a vitamínové balíčky, športové aktivity)

Práca je vhodná pre mužov. V rámci rozširovania našich výrobných kapacít radi prijmeme do nášho tímu nových kolegov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- ochota pracovať na zmeny,
- zodpovednosť, spoľahlivosť
- prax vo výrobnom prostredí výhodou

Túžite po výzvach? Pridajte sa ku skupine, ktorej srdcom sú inovácie, a prispejte k revolúcii v automobilovom priemysle!
Spoločnosť Plastic Omnium, vďaka 40 000 člennému tímu v 25 krajinách sveta, dosiahla v roku 2022 tržby vo výške 9,5 miliardy eur a je svetovým lídrom v oblasti inteligentných exteriérových systémov, systémov čistej energie a predných modulov áut.
Naša ambícia? Poskytovať výrobcom automobilov špičkové vybavenie a riešenia pre vývoj čistého a prepojeného automobilu budúcnosti.
Plastic Omnium ako zodpovedná spoločnosť venuje osobitnú pozornosť rozmanitosti a rovnosti vo svojich tímoch a zaväzuje sa, že bude rovnako pristupovať ku všetkým žiadostiam o zamestnanie.
Prostredníctvom svojej ponuky na trhu vonkajších panelov karosérie poskytuje spoločnosť Plastic Omnium prispôsobené multimateriálové riešenia s vysokou pridanou hodnotou, ktoré čoraz viac integrujú funkcie a zvyšujú bezpečnosť, s cieľom znížiť hmotnosť vozidla a emisie CO2.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marika Gašparová
E-mail: poslať životopis
ID: 4214329  Dátum zverejnenia: 24.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac