Operátor výroby

Plastic Omnium Auto Exteriors s.r.o.

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
dohodou
Od 770 EUR/mesiaczákladný plat 770,- Eur + variabilná zložka mzdy 131,- Eur, príspevok na dopravu 0,66 Eur/odpracovaný deň+ príplatky za poobedné a nočné zmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Operátor výroby v rámci pracovného zaradenia vykonáva všetky činnosti smerujúce k výrobe hotového výrobku - nárazníka. Postupuje podľa pracovných inštrukcií príslušného pracovného úseku. Dbá na to, aby vyrobený produkt zodpovedal náročným požiadavkám našich zákazníkov na kvalitu a čas dodania.

Medzi činnosti, ktoré realizujú naši operátori:

• vykonávanie pracovných operácií na pridelenom pracovisku podľa štandardného pracovného postupu
• kontrola kvality výrobkov podľa predpísaného postupu
• dodržiavanie interných organizačných noriem a predpisov
• plnenie ďalších úloh na základe pokynov nadriadeného, v rámci pracovného zaradenia.

Operátori zabezpečujú informovanosť v rámci vlastnej zmeny, ale aj medzi zmenami - odovzdávajú si navzájom všetky dôležité informácie. Sú veľmi dôležitou súčasťou našich výrobných tímov. Prácu vykonávajú v stoji, pričom sa pohybujú sa medzi obsluhovanými zariadeniami. Ich práca je variabilná, zaujímavá a ergonomicky vyvážená. Naša spoločnosť kladie veľký dôraz na to, aby pracovali v bezpečnom a čistom pracovnom prostredí.

• Od začiatku budete našim kmeňovým zamestnancom.
• Myslíme na Vašu budúcnosť a prispievame Vám na dôchodkový 3. Pilier.
• Mesačný bonus do 131€.
• 13. plat.
• Jubilejné odmeny.
• Príplatky aj nad rámec zákona.
• Príspevok na dochádzanie do práce.
• Stravovanie v jedálni za 1,00€.
• Zabezpečené pracovné oblečenie na leto i zimu.
• Zvyšovanie platu pri získavaní polyvalencie.
• Možný kariérny rast na lídra pracoviska, či úseku.
• Odmeny za odporúčanie kandidáta 500€ až 700€

Ponúkame Vám aj zaujímavé príspevky zo sociálneho fondu a bohatý sociálny program (firemné večierky, Vianočné a vitamínové balíčky, športové aktivity).
Odmeníme Vás aj za Vaše dobré nápady. Zúčastniť sa môžte našich dobrovoľníckych akcií a pomôcť tak miestnej komunite.

V rámci rozširovania našich výrobných kapacít v najbližšom období radi prijmeme do nášho tímu ochotných a spoľahlivých kolegov s chuťou učiť sa nové veci a zodpovedne vykonávať svoju prácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť,
- ochota pracovať na zmeny,
- zodpovednosť, spoľahlivosť, chuť učiť sa
- prax vo výrobnom prostredí výhodou

Túžite po výzvach? Pridajte sa ku skupine, ktorej srdcom sú inovácie, a prispejte k revolúcii v automobilovom priemysle!
Spoločnosť Plastic Omnium, vďaka 40 000 člennému tímu v 25 krajinách sveta, dosiahla v roku 2022 tržby vo výške 9,5 miliardy eur a je svetovým lídrom v oblasti inteligentných exteriérových systémov, systémov čistej energie a predných modulov áut.
Naša ambícia? Poskytovať výrobcom automobilov špičkové vybavenie a riešenia pre vývoj čistého a prepojeného automobilu budúcnosti.
Plastic Omnium ako zodpovedná spoločnosť venuje osobitnú pozornosť rozmanitosti a rovnosti vo svojich tímoch a zaväzuje sa, že bude rovnako pristupovať ku všetkým žiadostiam o zamestnanie.
Prostredníctvom svojej ponuky na trhu vonkajších panelov karosérie poskytuje spoločnosť Plastic Omnium prispôsobené multimateriálové riešenia s vysokou pridanou hodnotou, ktoré čoraz viac integrujú funkcie a zvyšujú bezpečnosť, s cieľom znížiť hmotnosť vozidla a emisie CO2.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Chalanyová
E-mail: poslať životopis
ID: 4143886  Dátum zverejnenia: 8.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 770 EUR/mesiac