Rezident - práca na skrátený úväzok

Plastic Omnium Auto Exteriors s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
500 EUR/mesiacuvedená výška mzdy je pri skrátenom úväzku, finálna mzda závisí od skúseností a zručností kandidáta, k mzde budú prirátané príplatky za zmennosť, soboty a nedele

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca je vhodná pre človeka, ktorý hľadá prácu na skrátený úväzok (napríklad aj pre mamičky na rodičovskej dovolenke), je akčný, má dobré komunikačné schopnosti a vie si vytvoriť dobrý vzťah so zákazníkom. Úväzok je cca 19 - 24 hodín - práca cez víkend - poobedné a nočné zmeny.

Hlavné činnosti sú nasledovné:
- rezident je prvou kontaktnou osobou v oblasti kvality u zákazníka a zabezpečuje rýchlu reakciu a riešenie kvalitatívnych a logistických incidentov priamo na mieste u zákazníka v Trnave
- rieši dennodenné situácie spojené s kvalitou, zabezpečuje podrobný popis a príslušnú dokumentáciu k jednotlivým incidentom
- v spolupráci s kolegami z oddelenia kvality aplikuje nápravné opatrenia
- pripravuje inštrukcie na reworky, zabezpečuje ich aplikáciu aj realizáciu
- podieľa sa na 8D reportoch

• 13. plat
• Ročné platové prehodnotenie
• Práca v rýchlo rastúcej rodinnej firme
• Príležitosti pre kariérny rozvoj, profesné tréningy
• Príspevok do 3. Pilieru
• Sociálne podujatia (teambuildingy, firemné večierky, rodinné akcie...)
• Príspevky zo sociálneho fondu
• Maximálny príspevok na vreckové počas služobných ciest

Ďakujeme Vám vopred za zaslané životopisy, odpovedať budeme len kandidátom, ktorí postúpia do užšieho výberu, resp. budú pozvaní na osobný rozhovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

- skúsenosti na obdobnej pozícii alebo skúsenosti na pozícii kontrolóra kvality vo výrobnom prostredí
- skúsenosti z automotive veľkou výhodou
- dobré komunikačné zručnosti
- schopnosť získať dôveru zákazníka
- odolnosť voči stresu
- ochota pracovať na skrátený úväzok cez víkendy v zmennej prevádzke (poobedné a nočné zmeny)

Hľadáš nové výzvy? Pridaj sa ku skupine, ktorá má v srdci nové inovácie a prispieva k automobilovej revolúcii!
Spoločnosť vďaka 32.000 člennému tímu v 26 krajinách získala v roku 2019 tržby v hodnote 9,2 miliardy Eur a je svetovým lídrom v oblasti inteligentných exteriérových systémov, čistých energetických systémov a predných modulov.
Naše exteriérové panely ponúkajú zákazníkom možnosť výberu z materiálov umožňujúcich spájať viaceré funkcie, zvyšujúcich bezpečnosť a v neposlednom rade znižujúcich váhu auta a CO2 emisií.
Naša ambícia? Poskytnúť automobilkám špičkové vybavenie a riešenia vedúce k rozvoju budúcnosti áut, ktoré nezaťažujú životné prostredie a sú prepojené s okolitým svetom.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Priemyselná 1127/5
920 03 Hlohovec

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Chalanyová
E-mail: poslať životopis
ID: 3926698  Dátum zverejnenia: 19.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 500 EUR/mesiac