Operátor výroby - mixážnik - víkendová zmena

Plastic Omnium Auto Exteriors s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 1, Hlohovec-Šulekovo
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Základný plat vo výške 525,- Eur (brutto), k nemu navyše prislúchajú mesačný bonus do výšky 78 Eur, príspevok na dopravu, príplatky za prácu cez víkend a za zmennosť aj nad rámec zákona

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca počas víkendu: v sobotu od 6.00 do 18.00 hod., v nedeľu od 18.00 do 6.00 hod. (zmena končí v pondelok ráno), úväzok 22,5 hod./týždeň. Pracovná pozícia Operátor výroby - mixážnik zodpovedá za prípravu farieb v súlade so správnymi postupmi prípravy.
• pravidelne kontroluje parametre produktov
• výkonava pravidelnú údržbu v zariadeniach v miešacej miestnosti
• zaznamenáva všetky charakteristiky materiálu podľa systému riadenia procesu
• pomáha dodávateľom materiálov pomocou skúšok farieb
• zabezpečuje riadenie materiálu a likvidácia odpadu z rozpúšťadla
• zúčastňuje sa procesov a činností súvisiacich so zlepšovaním
• pomáha technikom lakovacích procesov s výrobnými aktivitami.

- Práca v rýchlo rastúcej rodinnej firme
- Príležitosti pre kariérny rozvoj - v rámci pracovnej pozície a špecializácie, profesné tréningy
- Zaujímavé finančné ohodnotenie
- Mzdové zvýhodnenie prislúchajúce pre zmennú prevádzku
- Mesačný výkonnostný a dochádzkový bonus
- Polročné odmeny
- Jubilejné odmeny
- Príspevok zamestnávateľa na DDS
- Sociálny program, zamestnanecké akcie

Radi prijmeme do nášho tímu ochotných a spoľahlivých ľudí s chuťou učiť sa nové veci a zodpovedne vykonávať svoju prácu. Vopred vám ďakujeme za zaslané životopisy, odpovedať budeme iba kandidátom, ktorí postúpia do užšieho výberu, resp. budú pozvaní na osobný pohovor. Ďakujeme vám za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

- manuálna zručnosť,
- ochota pracovať na zmeny,
- zodpovednosť, spoľahlivosť, chuť učiť sa
- skúsenosť s prácou na podobnej pozícii
- dobrá fyzická kondícia

Túžite po výzvach? Pridajte sa ku skupine, ktorej srdcom sú inovácie, a prispejte k revolúcii v automobilovom priemysle!
Spoločnosť Plastic Omnium, vďaka 40 000 člennému tímu v 25 krajinách sveta, dosiahla v roku 2022 tržby vo výške 9,5 miliardy eur a je svetovým lídrom v oblasti inteligentných exteriérových systémov, systémov čistej energie a predných modulov áut.
Naša ambícia? Poskytovať výrobcom automobilov špičkové vybavenie a riešenia pre vývoj čistého a prepojeného automobilu budúcnosti.
Plastic Omnium ako zodpovedná spoločnosť venuje osobitnú pozornosť rozmanitosti a rovnosti vo svojich tímoch a zaväzuje sa, že bude rovnako pristupovať ku všetkým žiadostiam o zamestnanie.
Prostredníctvom svojej ponuky na trhu vonkajších panelov karosérie poskytuje spoločnosť Plastic Omnium prispôsobené multimateriálové riešenia s vysokou pridanou hodnotou, ktoré čoraz viac integrujú funkcie a zvyšujú bezpečnosť, s cieľom znížiť hmotnosť vozidla a emisie CO2.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marika Gašparová
E-mail: poslať životopis
ID: 3798462  Dátum zverejnenia: 29.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základný plat vo výške 525,- Eur (brutto), k nemu navyše prislúchajú mesačný bonus do výšky 78 Eur, príspevok na dopravu, príplatky za prácu cez víkend a za zmennosť aj nad rámec zákona