Výrobný operátor - víkendová zmena

Plastic Omnium Auto Exteriors s.r.o.

Miesto práce
Hlohovec
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
373 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak ste mamička na rodičovskej dovolenke, študent alebo ak si chcete popri práci privyrobiť, ponúkame možnosť VÍKENDOVEJ PRÁCE.
Víkendová práca je vhodná aj pre tých, ktorí sa nemôžu zamestnať na plný pracovný úväzok alebo pre tých, ktorí chcú mať počas pracovného týždňa množstvo voľného času.

Pracovný úväzok a pracovný čas:
• pracovný pomer na skrátený úväzok - 19 hodín týždenne
• sobota 14:00 – 00:15 vrátane prestávky
• nedeľa 18:45 – 5:00 vrátane prestávky
• možnosť pracovať na nadčas počas týždňa ako zástup počas PN

Pracovná náplň:
• odmasťovanie nárazníkov, stieranie, lakovanie, či leštenie.
• montáž nárazníkov podľa pracovných inštrukcií - vŕtanie, zváranie, opaľovanie, lepenie, klipovanie, skrutkovanie
• balenie, sekvenovanie, kontrola, vedenie záznamov
• dodržiavanie štandardov kvality a kontrola, či produkt zodpovedá požiadavkám zákazníka
• práca je vykonávaná v stoji, pričom sa operátori pohybujú medzi obsluhovanými zariadeniami
• práca je variabilná, zaujímavá a ergonomicky vyvážená, naša spoločnosť kladie veľký dôraz na to, aby pracovali v bezpečnom a čistom pracovnom prostredí

• Práca v rýchlo rastúcej rodinnej firme
• Zaujímavé finančné ohodnotenie
• Mesačný výkonnostný a dochádzkový bonus
• Príspevok na DDS, 3. pilier
• Odmeny vyplácané polročne
• Odmena za odporúčanie kandidáta
• Odmena za dobré nápady
• Odmeny pri jubileách
• Príspevok na dopravu
• Sociálny program (teambuildingy, firemné večierky, Vianočné a vitamínové balíčky, športové aktivity)

V rámci rozširovania našich výrobných kapacít v najbližšom období radi prijmeme do nášho tímu ochotných a spoľahlivých kolegov s chuťou učiť sa nové veci a zodpovedne vykonávať svoju prácu. Pracovné pozície budeme obsadzovať postupne.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

• Možnosť pracovať cez víkendy podľa vyššie uvedených hodín
• Manuálana zručnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, chuť učiť sa,
• Prax vo výrobnom prostredí výhodou

Túžite po výzvach? Pridajte sa ku skupine, ktorej srdcom sú inovácie, a prispejte k revolúcii v automobilovom priemysle!
Spoločnosť Plastic Omnium, vďaka 40 000 člennému tímu v 25 krajinách sveta, dosiahla v roku 2022 tržby vo výške 9,5 miliardy eur a je svetovým lídrom v oblasti inteligentných exteriérových systémov, systémov čistej energie a predných modulov áut.
Naša ambícia? Poskytovať výrobcom automobilov špičkové vybavenie a riešenia pre vývoj čistého a prepojeného automobilu budúcnosti.
Plastic Omnium ako zodpovedná spoločnosť venuje osobitnú pozornosť rozmanitosti a rovnosti vo svojich tímoch a zaväzuje sa, že bude rovnako pristupovať ku všetkým žiadostiam o zamestnanie.
Prostredníctvom svojej ponuky na trhu vonkajších panelov karosérie poskytuje spoločnosť Plastic Omnium prispôsobené multimateriálové riešenia s vysokou pridanou hodnotou, ktoré čoraz viac integrujú funkcie a zvyšujú bezpečnosť, s cieľom znížiť hmotnosť vozidla a emisie CO2.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marianna Lajčáková
E-mail: poslať životopis
ID: 3625232  Dátum zverejnenia: 18.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 373 EUR/mesiac