373 - 439 EUR

Výrobný operátor - víkendová zmena

Plastic Omnium Auto Exteriors s.r.o.

Miesto práce
Hlohovec
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
nástupný plat vo výške 373 Eur (prac. fond 19h týždenne), k nemu navyše prislúchajú mesačný bonus do výšky 66 Eur, príspevok na dopravu, príplatky za prácu cez víkend a za zmennosť (0,27€/hod poobedná zmena, 1,25€/hod nočná zmena, 1,50€/hod sobota, 2,99€/hod nedeľa)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak ste mamička na rodičovskej dovolenke, študent alebo ak si chcete popri práci privyrobiť, ponúkame možnosť VÍKENDOVEJ PRÁCE.
Víkendová práca je vhodná aj pre tých, ktorí sa nemôžu zamestnať na plný pracovný úväzok alebo pre tých, ktorí chcú mať počas pracovného týždňa množstvo voľného času.

Pracovný úväzok a pracovný čas:
• pracovný pomer na skrátený úväzok - 19 hodín týždenne
• sobota 14:00 – 00:15 vrátane prestávky
• nedeľa 18:45 – 5:00 vrátane prestávky
• možnosť pracovať na nadčas počas týždňa ako zástup počas PN

Pracovná náplň:
• odmasťovanie nárazníkov, stieranie, lakovanie, či leštenie.
• montáž nárazníkov podľa pracovných inštrukcií - vŕtanie, zváranie, opaľovanie, lepenie, klipovanie, skrutkovanie
• balenie, sekvenovanie, kontrola, vedenie záznamov
• dodržiavanie štandardov kvality a kontrola, či produkt zodpovedá požiadavkám zákazníka
• práca je vykonávaná v stoji, pričom sa operátori pohybujú medzi obsluhovanými zariadeniami
• práca je variabilná, zaujímavá a ergonomicky vyvážená, naša spoločnosť kladie veľký dôraz na to, aby pracovali v bezpečnom a čistom pracovnom prostredí

• Práca v rýchlo rastúcej rodinnej firme
• Zaujímavé finančné ohodnotenie
• Mesačný výkonnostný a dochádzkový bonus
• Príspevok na DDS, 3. pilier
• Odmeny vyplácané polročne
• Odmena za odporúčanie kandidáta
• Odmena za dobré nápady
• Odmeny pri jubileách
• Príspevok na dopravu
• Sociálny program (teambuildingy, firemné večierky, Vianočné a vitamínové balíčky, športové aktivity)

V rámci rozširovania našich výrobných kapacít v najbližšom období radi prijmeme do nášho tímu ochotných a spoľahlivých kolegov s chuťou učiť sa nové veci a zodpovedne vykonávať svoju prácu. Pracovné pozície budeme obsadzovať postupne.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

• Možnosť pracovať cez víkendy podľa vyššie uvedených hodín
• Manuálana zručnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, chuť učiť sa,
• Prax vo výrobnom prostredí výhodou

Hľadáš nové výzvy? Pridaj sa k skupine, ktorá má v srdci nové inovácie a prispieva k automobilovej revolúcii!
Spoločnosť vďaka 32.000 člennému tímu v 26 krajinách získala v roku 2018 zisk v hodnote 8,2 miliardy Eur a je svetovým lídrom v oblasti inteligentných exteriérových systémov, čistých energetických systémov a predných modulov.
Naša exteriérové panely ponúkajú zákazníkom možnosť výberu z materiálov umožňujúcich spájať viaceré funkcie, zvyšujúcich bezpečnosť a v neposlednom rade znižujúcich váhu auta a CO2 emisií.
Naša ambícia? Poskytnúť automobilkám špičkové vybavenie a riešenia vedúce k rozvoju budúcnosti áut, ktoré nezaťažujú životné prostredie a sú prepojené s okolitým svetom.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Priemyselná 1127/5
920 03 Hlohovec-Šulekovo

Kontakt

Kontaktná osoba: Dominika Malecová
Tel.: +421905070707
E-mail: poslať životopis
ID: 3625232   Dátum zverejnenia: 4.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupný plat vo výške 373 Eur (prac. fond 19h týždenne), k nemu navyše prislúchajú mesačný bonus do výšky 66 Eur, príspevok na dopravu, príplatky za prácu cez víkend a za zmennosť (0,27€/hod poobedná zmena, 1,25€/hod nočná zmena, 1,50€/hod sobota, 2,99€/hod nedeľa)