Pilot rezident

Plastic Omnium Auto Exteriors s.r.o.

Lozorno Plant, Automobilovy Priemyselny Park Hala A, Lozorno
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základná mzda: 948€ + dochádzkové prémie a mesačné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vizuálna kontrola kvality spojlerov (poškodenia, chyby lisovne, lakovne a montáže)
• zabezpečuje nutné opravy pre naplnenie požiadaviek zákazníka na zmnotovaný spojler (pulišovanie, retuš, výmena konponentov, atď... )
• za dodržiavanie technologických a ostatných pracovných postupov
• za dodržanie všetkých interných predpisov, 5S
• za plnenie kritérií týkajúcich sa kvality a dodávania
• za kontinuálne zlepšovanie procesov v danej oblasti (spätná väzba na PO Lozorno ohľadom problémov)

Zamestnancom poskytujeme atraktívne finančné ohodnotenie a širokú škálu benefitov:
* 13. plat
* víkendové a nočné príplatky
* príplatok za prácu vo sviatok vo výške 150%
* dochádzková prémia
* odmena za odporučenie kolegu a za dobré nápady
* mesačné výkonnostné bonusy do výšky 21%
* príspevok na DDS (3. pilier)
* vianočné poukážky, rôzne príspevky zo sociálneho fondu
* pravidelné prehodnocovanie platov
* stravovanie za 0,80 €
* firemné akcie (Mikuláš, Family day, Novoročný večierok)
* zmluvná autobusová doprava BEZPLATNE (len Záhorie)

V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis. Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí budú pozvaní do výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

* Ovládanie štandardov kvality, prax v kompletnej montáži, opravy – polish, retuš, demontáž
* Komunikatívnosť
* ochota pracovať na zmeny,
* zodpovednosť, spoľahlivosť, chuť učiť sa,
* prax vo výrobnom prostredí výhodou

Hľadáš nové výzvy? Pridaj sa k skupine, ktorá má v srdci nové inovácie a prispieva k automobilovej revolúcii!
Spoločnosť vďaka 31.000 člennému tímu v 26 krajinách získala v roku 2017 zisk v hodnote 8 miliárd Eur a je svetovým lídrom v oblasti inteligentných exteriérových systémov, čistých energetických systémov a predných modulov.
Naša exteriérové panely ponúkajú zákazníkom možnosť výberu z materiálov umožňujúcich spájať viaceré funkcie, zvyšujúcich bezpečnosť a v neposlednom rade znižujúcich váhu auta a CO2 emisií.
Naša ambícia? Poskytnúť automobilkám špičkové vybavenie a riešenia vedúce k rozvoju budúcnosti áut, ktoré nezaťažujú životné prostredie a sú prepojené s okolitým svetom.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Lozorno 995
900 55 Lozorno

Kontakt

ID: 3553294   Dátum zverejnenia: 4.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mzda: 948€ + dochádzkové prémie a mesačné bonusy