Inžinier kvality na oddelení montáže

Plastic Omnium Auto Exteriors s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 1, Hlohovec-Šulekovo
Termín nástupu
dohodou
od 1300€ brutto, finálne platové ohodnotenie je závislé od skúseností a zručností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečovať dodržiavanie kvalitatívnych požiadaviek zákazníkov
• prenášanie kvalitatívnych požiadaviek zákazníkov do kontrolných plánov v predsériovej fáze, ako aj počas celej sériovej fáze
• schvaľovanie vzoriek, tvorba a implementácia nástrojov kontroly (hraničných vzoriek, kontrolných inštrukcií, meracích zariadení ...)
• trénovať a validovať operátorov, zabezpečovať rešpektovanie a dodržiavanie kontrolných plánov na dennej báze
• zlepšovanie a revidovanie kontrolných plánov, overovať spôsobilosť výrobkov / procesov
• riadiť odchýlky, sledovať dodržiavanie akčných plánov
• chrániť zákazníkov v prípade kvalitatívnych problémov, implementáciou vhodných reakčných pravidiel a inštrukcií (overovať, že sú dodržiavané na celom oddelení)
• priebežná kontrola kvality vyrábaných dielov / procesu
• analyzovať procesné chyby, spolupodielať sa na zavádzaní nápravných opatrení
• podielať sa na FMEA montáže, tvorbe inštrukcií a zabezpečovať dodržiavanie štandardov
• podporovať nábeh nových projektov, aktívne sa spolupodielať na neustálom zlepšovaní procesov
• podieľať sa na zlepšovaní kvality – denne komunikovať so všetkými členmi oddelenia o problémoch,
• aktívne sa zúčastňovať sa riešení vzniknutých problémov na oddelení, formou nástroja QRCI
• Vytváranie a aktualizácia 8D reportov pre proces montáže
• komunikovať a hlásiť udalosti (nehody, zmeny, odchýlky,….) nadriadenému alebo ostatným zmenám,
• viesť procesné a produktové audity, kontrolovať aplikáciu nápravných opatrení, spolupodielať sa na validovaní polyvalencie zo strany kvality

• Práca v rýchlo rastúcej rodinndej firme
• Príležitosti pre kariérny rozvoj - v rámci racovnej pozície a špecializácie, profesné tréningy
• opätovné platovné prehodnotenie možné po roku
• 13. plat v závislosti od splnenia firemných a individuálnych cieľov
• Príspevok na DDS, 3. pilier
• Stravovanie v jedálni za výhodné ceny
• Sociálny program (teambuildingy, firemné večierky, Vianočné a vitamínové balíčky, športové aktivity)
• Príspevky pri rôznych životných udalostiach (svadba, narodenie dieťaťa, životné jubileum atď)

Ďakujeme Vám vopred za zaslané životopisy, odpovedať budeme len kandidátom, ktorí postúpia do užšieho výberu, resp. budú pozvaní na osobný rozhovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Skúsenosti na obdobnej pozícii min 1 - 2 roky
• Organizačné zručnosti
• Komunikačné zručnosti
• Proaktivita
• Schopnosť riešiť problémy

Túžite po výzvach? Pridajte sa ku skupine, ktorej srdcom sú inovácie, a prispejte k revolúcii v automobilovom priemysle!
Spoločnosť Plastic Omnium, vďaka 40 000 člennému tímu v 25 krajinách sveta, dosiahla v roku 2022 tržby vo výške 9,5 miliardy eur a je svetovým lídrom v oblasti inteligentných exteriérových systémov, systémov čistej energie a predných modulov áut.
Naša ambícia? Poskytovať výrobcom automobilov špičkové vybavenie a riešenia pre vývoj čistého a prepojeného automobilu budúcnosti.
Plastic Omnium ako zodpovedná spoločnosť venuje osobitnú pozornosť rozmanitosti a rovnosti vo svojich tímoch a zaväzuje sa, že bude rovnako pristupovať ku všetkým žiadostiam o zamestnanie.
Prostredníctvom svojej ponuky na trhu vonkajších panelov karosérie poskytuje spoločnosť Plastic Omnium prispôsobené multimateriálové riešenia s vysokou pridanou hodnotou, ktoré čoraz viac integrujú funkcie a zvyšujú bezpečnosť, s cieľom znížiť hmotnosť vozidla a emisie CO2.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Chalanyová
E-mail: poslať životopis
ID: 3479770  Dátum zverejnenia: 28.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1300€ brutto, finálne platové ohodnotenie je závislé od skúseností a zručností kandidáta