Účtovník

Plastic Omnium Auto Exteriors s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 1, Hlohovec-Šulekovo
Termín nástupu
dohodou
1 200€ / mesiac brutto, 13. plat v závislosti od splnenia firemných a individuálnych cieľov, finálne platové ohodnotenie závisí od pracovných skúseností a zručností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho rozrastajúceho sa závodu v Hlohovci radi prijmeme šikovného a zodpovedného kolegu so zmyslom pre detail, ktorý má záujem sa rozvíjať sa v oblasti účtovníctva. Hlavné úlohy sú nasledovné:

- účtovanie došlých faktúr (režijných)
- kontrola správnosti a úplnosti vykázania nákupných transkacií (príjmov) vzhľadom na obdobie dodania
- zabezpečenie úplnosti podkladov k zaúčtovaniu došlých faktúr (dodací list, preberací protokol)
- podpora pre evidenciu obstarávania a zaraďovania dlhodobého majetku
- komunikácia s nákupnými žiadateľmi, dodávateľmi a nákupným oddelením
- kontrola náležitostí daňových dokladov
- účtovanie dokladov podľa pridelenej oblasti
- dodržiavanie účtovných smerníc a ostatných vnútropodnikových smerníc
- spolupráca s oddeleniami pri získavaní podkladov potrebných k účtovaniu
- poskytovanie ekonomických informácií ostatným oddeleniam
- zabezpečovanie vstupu dát do informačného systému závodu

- práca v medzinárodnom prostredí
- možnosť ďalšieho vzdelávania a rozvoja
- školenia a kurzy platené zamestnávateľom
- príspevok na DDS, tretí pilier
- ročný bonus, podľa výsledkov spoločnosti a osobných výsledkov
- vitamíny, vianočné darčeky
- zaujímavé akcie pre zamestnancov

- prax na podobnej pozícii min. 3 roky, vyžadujeme celkový prehľad o účtovaní
- pokročilá znalosť práce so SAP, Oracle
- dôslednosť, zodpovednosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, Financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- prax na podobnej pozícii
- skúsenosti s účtovaním došlých faktúr
- skúsenosť so SAP, Oracle výhodou
- anglický jazyk na úrovni mierne pokročilý
- logické, analytické myslenie

Túžite po výzvach? Pridajte sa ku skupine, ktorej srdcom sú inovácie, a prispejte k revolúcii v automobilovom priemysle!
Spoločnosť Plastic Omnium, vďaka 40 000 člennému tímu v 25 krajinách sveta, dosiahla v roku 2022 tržby vo výške 9,5 miliardy eur a je svetovým lídrom v oblasti inteligentných exteriérových systémov, systémov čistej energie a predných modulov áut.
Naša ambícia? Poskytovať výrobcom automobilov špičkové vybavenie a riešenia pre vývoj čistého a prepojeného automobilu budúcnosti.
Plastic Omnium ako zodpovedná spoločnosť venuje osobitnú pozornosť rozmanitosti a rovnosti vo svojich tímoch a zaväzuje sa, že bude rovnako pristupovať ku všetkým žiadostiam o zamestnanie.
Prostredníctvom svojej ponuky na trhu vonkajších panelov karosérie poskytuje spoločnosť Plastic Omnium prispôsobené multimateriálové riešenia s vysokou pridanou hodnotou, ktoré čoraz viac integrujú funkcie a zvyšujú bezpečnosť, s cieľom znížiť hmotnosť vozidla a emisie CO2.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Chalanyová
E-mail: poslať životopis
ID: 3438310  Dátum zverejnenia: 3.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200€ / mesiac brutto, 13. plat v závislosti od splnenia firemných a individuálnych cieľov, finálne platové ohodnotenie závisí od pracovných skúseností a zručností