Technik údržby

Plastic Omnium Auto Exteriors s.r.o.

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 250 EUR/mesiac13. plat, mesačné bonusy, dochádzková prémia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Technik v našich závodoch zabezpečuje bezporuchovú a spoľahlivú prevádzku pridelených technologických zariadení na oddelení údržby:

• Vykonáva a zaznamenáva údržbu strojov a zariadení podľa plánu údržby
• Diagnostikuje a odstraňuje poruchy vzniknuté počas prevádzky
• Vykonáva preventívnu údržbu strojov a zariadení v požadovanom rozsahu
• Je schopný modifikovať a navrhovať zmeny v rozsahu aktuálnej preventívnej údržby
• Vykonáva stredné a generálne opravy súčastí, na ktoré bol zaškolený (pumpy, čerpadlá, ...)
• Vykonáva pravidelné obchôdzky pracoviska a odstraňuje operačné chyby
• Kontroluje a nastavuje vzduchotechniku, umývačku, kompresorovú stanicu, linku, kúrenie
• Riešenie generálnych a stredných opráv počas letnej a zimnej odstávky
• Má zvládnuté samostatné vyhľadávanie chýb v elektrických a pneumatických schémach a ich odstraňovanie opatreniami
• Vykonáva písomné záznamy porúch a opráv s ich analýzou a preventívnymi opatreniami
• Vykonáva opravy či výmeny poškodených mechanických a elektrických dielov strojových zariadení
• Stará sa o poriadok v pridelenej dokumentácii (technické výkresy, schémy, návody na obsluhu..) A každú zmenu písomne zaznamenáva a archivuje

* práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
* motivujúce finančné ohodnotenie - základná mzda sa môže upraviť vzhľadom na skúsenosti a odbornosť kandidáta
* mesačné bonusy; dochádzková prémia
* 13. plat
* bohatý sociálny program
* príspevok do DDS
* doprava do zamestnania (len Záhorie)
* firemné akcie
* stravovanie za 0,80 €
* možnosť rozvíjať sa
* školenia

V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis. Kontaktovať budeme len kandidátov pozvaných na výberové konanie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2020 (ostáva ešte 59 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• Min. § 22
• Možnosť pracovať na 12hod. Zmeny /denné, nočné/
• Anglický jazyk – pochopenie inštrukcií, manuálov, či jednoduchá komunikácia problému
• Ovládanie princípu činnosti pridelených zariadení a strojov (roboty ABB, FANUK, automatizačné montážne linky)
• Ovládanie princípu pneumatiky, hydrauliky a ich funkcie v pridelených zariadeniach, samostatné vyhľadávanie a odstraňovanie chýb
• Práca s technickou dokumentáciou na vysokej úrovni a samostatne (manuály, schémy - mechanické, elektrické)
• Má znalosti robotiky a automatizácie na vysokej úrovni
• Páca s PLC
• Prax min.5 rokov na pozícii údržba lakovne, automatizovaná linka... – automotive priemysel výhodou

Hľadáš nové výzvy? Pridaj sa k skupine, ktorá má v srdci nové inovácie a prispieva k automobilovej revolúcii!
Spoločnosť vďaka 32.000 člennému tímu v 26 krajinách získala v roku 2019 tržby v hodnote 9,2 miliardy Eur a je svetovým lídrom v oblasti inteligentných exteriérových systémov, čistých energetických systémov a predných modulov.
Naše exteriérové panely ponúkajú zákazníkom možnosť výberu z materiálov umožňujúcich spájať viaceré funkcie, zvyšujúcich bezpečnosť a v neposlednom rade znižujúcich váhu auta a CO2 emisií.
Naša ambícia? Poskytnúť automobilkám špičkové vybavenie a riešenia vedúce k rozvoju budúcnosti áut, ktoré nezaťažujú životné prostredie a sú prepojené s okolitým svetom.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Lozorno 995
900 55 Lozorno

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivana Hergottová
Tel.: +421915570295
E-mail: poslať životopis
ID: 3426814  Dátum zverejnenia: 21.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac