Brigádnik na oddelenie nákupu

Plastic Omnium Auto Exteriors s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 1, Hlohovec-Šulekovo
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ŠTUDENTI VYSOKÝCH ŠKÔL!
Ste študentmi druhého alebo tretieho ročníka? Máte možnosť odpracovať 20 hodín týždenne? Radi vás prijmeme do nášho tímu na oddelenie nákupného oddelenia na "dohodu o brigádnickej práci študenta".

Študentom ponúkame vynikajúcu príležitosť na získanie vedomostí a skúseností. Medzi Vaše hlavné úlohy budú patriť:
• kontakt s dodávateľmi, aktualizácia chýbajúcich dokumentov od súčasných dodávateľov
• administrácia údajov, aktualizácia zmlúv o potrebné údaje
• príprava podkladov pre reporting
• sledovanie, evidencia a komunikácia počas nákupného procesu od objednávky po doručenie
• pomoc pre nákupcu pri získavaní a vyhodnocovaní cenových ponúk a tvorba databáz
• komunikácia v slovenskom a anglickom jazyku.

• príjemné pracovné prostredie
•možnosť nadobudnúť pracovné skúsenosti vo významnej výrobnej spoločnosti

Ďakujeme Vám vopred za zaslané životopisy, odpovedať budeme len kandidátom, ktorí postúpia do užšieho výberu, resp. budú pozvaní na osobný rozhovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

ekonomické, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- študent / študentka VŠ v druhom / treťom ročníku
- zameranie na ekonómiu/ manažment veľkou výhodou
- výborné komunikačné zručnosti
-zodpovednosť
- tímovosť
- príjemné vystupovanie
- samostatnosť
- aktívna znalosť anglického jazyka
- práca s MS Office - advanced

Túžite po výzvach? Pridajte sa ku skupine, ktorej srdcom sú inovácie, a prispejte k revolúcii v automobilovom priemysle!
Spoločnosť Plastic Omnium, vďaka 40 000 člennému tímu v 25 krajinách sveta, dosiahla v roku 2022 tržby vo výške 9,5 miliardy eur a je svetovým lídrom v oblasti inteligentných exteriérových systémov, systémov čistej energie a predných modulov áut.
Naša ambícia? Poskytovať výrobcom automobilov špičkové vybavenie a riešenia pre vývoj čistého a prepojeného automobilu budúcnosti.
Plastic Omnium ako zodpovedná spoločnosť venuje osobitnú pozornosť rozmanitosti a rovnosti vo svojich tímoch a zaväzuje sa, že bude rovnako pristupovať ku všetkým žiadostiam o zamestnanie.
Prostredníctvom svojej ponuky na trhu vonkajších panelov karosérie poskytuje spoločnosť Plastic Omnium prispôsobené multimateriálové riešenia s vysokou pridanou hodnotou, ktoré čoraz viac integrujú funkcie a zvyšujú bezpečnosť, s cieľom znížiť hmotnosť vozidla a emisie CO2.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marika Gašparová
E-mail: poslať životopis
ID: 3424537  Dátum zverejnenia: 12.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,5 EUR/hod.