Technik údržby lisovne

Plastic Omnium Auto Exteriors s.r.o.

Miesto práce
Lozorno 995, 900 55 Lozorno, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* vykonáva opravy, výmeny poškodených mechanických a elektrických dielov strojových zariadení
* vykonáva pravidelnú preventívnu údržbu pridelených zariadení podľa plánu údržby a zaznamenáva ich
* diagnostika a odstraňovanie porúch vzniknutých počas prevádzky
* vykonáva písomné záznamy porúch a opráv s ich analýzou a preventívnymi opatreniami
* stará sa o poriadok v pridelenej dokumentácii ( technické výkresy, schémy, návody na obsluhu atď.) a každú zmenu písomne zaznamenáva a archivuje
* spolupracuje s externými firmami pri servisných, stredných a generálnych opravách, revíziach, montáži nových strojných zariadení
* miesto výkonu práce: Lozorno - autopriemyselný park

* práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
* motivujúce finančné ohodnotenie - mesačné bonusy; dochádzková prémia
* 13. plat
* bohatý sociálny program
* príspevok do DDS
* doprava do zamestnania zdarma (len Záhorie)
* firemné akcie (Mikuláš, Novoročný večierok, Family day)
* možnosť rozvíjať sa

V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis. Kontaktovať budeme len kandidátov pozvaných na výberové konanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Počet rokov praxe

5

* minimálne 5 rokov prax na podobnej pozícii
* osvedčenie podľa § 21 výhodou
* orientácia na detail
* tímový hráč
* precíznosť a zodpovednosť

Túžite po výzvach? Pridajte sa ku skupine, ktorej srdcom sú inovácie, a prispejte k revolúcii v automobilovom priemysle!
Spoločnosť Plastic Omnium, vďaka 40 000 člennému tímu v 25 krajinách sveta, dosiahla v roku 2022 tržby vo výške 9,5 miliardy eur a je svetovým lídrom v oblasti inteligentných exteriérových systémov, systémov čistej energie a predných modulov áut.
Naša ambícia? Poskytovať výrobcom automobilov špičkové vybavenie a riešenia pre vývoj čistého a prepojeného automobilu budúcnosti.
Plastic Omnium ako zodpovedná spoločnosť venuje osobitnú pozornosť rozmanitosti a rovnosti vo svojich tímoch a zaväzuje sa, že bude rovnako pristupovať ku všetkým žiadostiam o zamestnanie.
Prostredníctvom svojej ponuky na trhu vonkajších panelov karosérie poskytuje spoločnosť Plastic Omnium prispôsobené multimateriálové riešenia s vysokou pridanou hodnotou, ktoré čoraz viac integrujú funkcie a zvyšujú bezpečnosť, s cieľom znížiť hmotnosť vozidla a emisie CO2.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 3358766  Dátum zverejnenia: 11.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou