Nástrojár

Plastic Omnium Auto Exteriors s.r.o.

Priemyselná 1, 920 03 Hlohovec-Šulekovo, Trnava region, okres Hlohovec
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho závodu v Hlohoci hľadáme šikovného kolegu
Nástrojár zabezpečuje preventívnu a korektívnu údržbu pre všetky nástroje, bude vykonávať najmä tieto činnosti:
• Inštalácia, oprava a údržba všetkých nástrojov
• Analýza mechanických, operačných a prevádzkových problémov na danom nástroji, nevyhnutné opravy na udržiavanie maximálnej produkcie a kvality
• Skúška nástrojov po oprave
• Uchovávanie operačných dát pre použitie v nastaveniach a pre preventívne údržbárske záznamy
• Konzervovanie a kontrola nástrojov pred transportom a po spätnom dovoze
• Montáž a premiestňovanie zariadení vo výrobe
• Záznamenávanie údajov o preventívnej a korektívnej údržbe a ostatných stanovených údajov
• Zaznamenávnie technických špecifikácií nových nástrojov a zmeny na existujúcich nástrojoch
• Evidencia a inventúra náhradných dielov a spotrebného materiálu
• Vecné a správne definovanie potrebných náhradných dielov
• Sledovanie ukazovateľov nákladov a kvality
• Zabezpečenie nakládky a vykládky foriem. Vedenie evidencie v papierovej a elektronickej forme
• Udržiavanie aktuálnej dokumentácie na údržbe
• Zaškoľovanie operátorov o bezpečnostných pracovných postupoch na výrobných nástrojoch
• Kontrolovanie bezpečnostnej ochrany, aby bezpečnostné vybavenie na zariadeniach bolo funkčné

- práca v medzinárodnom prostredí
- možnosť ďalšieho vzdelávania a rozvoja
- školenia a kurzy platené zamestnávateľom
- príspevok na DDS, tretí pilier
- ročný bonus, podľa výsledkov spoločnosti a osobných výsledkov
- mzdové zvýhodnenia prislúchajúce pre zmennú prevádzku
- odmena za dobré nápady
- vitamíny, vianočné darčeky
- zaujímavé akcie pre zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

• skúsenosti s prácou v oblasti mechanickej údržby
• technické myslenie, orientácia v technickej dokumentácii (manuály, schémy)
• manuálna zručnosť
• ochota pracovať na zmeny
• zodpovednosť, spoľahlivosť, chuť učiť sa
• prax vo výrobnom prostredí výhodou

Auto Exterior Division je celosvetovo číslom jeden v produkcií vonkajších komponentov a modulov, ktoré sú vyrobené prevažne zo vstrekovaného polypropylénu a kompozitných materiálov. Divízia navrhuje a dodáva širokú škálu dielov a modulov v rátane nárazníkov a systémov pre absorbciu energie, čelných modulov a produktov z kompozitných materiálov, najmä kufrových dverí. Auto Exterior Division má viac ako 33 000 zamestnancov v 128 závodoch a 32 technických centrách, v 31 krajinách. V roku 2016 dosiahla celkový obrat 7,5 miliardy Eur. Na Slovensku má Auto Exterior Division Technické centrum a výrobný závod v Lozorne a druhý výrobný závod v Hlohovci.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Priemyselná 1
92001 Hlohovec
ID: 3330436   Dátum zverejnenia: 8.3.2018