Paint Pilot (technický pracovník lakovacej linky)

Plastic Omnium Auto Exteriors s.r.o.

Priemyselná 1, 920 03 Hlohovec-Šulekovo, Trnava region, okres Hlohovec
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
nástupný plat vo výške 1045,- Eur (brutto), k nemu navyše prislúchajú mesačný bonus do výšky 131 Eur, príspevok na dopravu, príplatky za prácu cez víkend a za zmennosť aj nad rámec zákona

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi prijmeme do nášho tímu ochotných a spoľahlivých ľudí s chuťou učiť sa nové veci a zodpovedne vykonávať svoju prácu.
Úlohou Paint Pilota je sledovať proces lakovania na lakovacej linke, rešpektujúc ciele nastavené v rámci bezpečnosti a kvality. K jeho ďalším jeho povinnostiam najmä:
• sledovanie chodu lakovacej linky v súlade s predpísanými kontrolnými a meracími postupmi
• stanovenie pravidiel reagovania v prípade odchýlky. Sledovanie plánu akcií a zásahov, až po jeho naplnenie
• podávať hlásenie v prípade nebezpečenstva, organizovať zásahy údržby, ak je to nevyhnutné
• uvoľňovanie výroby prvého OK kusu na pracovisku podľa štandartného postupu
• kontrola a udržanie stability čistenia linky, vykonávanej externými firmami, zodpovednosť za funkčnosť flokulácie
• riadenie zlepšovania kvality, nahrhovanie riešení v pracovných inštrukciách
• stanovenie optimálnej frekvencie čistenia linky v rámci cieľov kvality a nákladov, vykonávanie čistenia strojov

• Práca v rýchlo rastúcej rodinndej firme
• Príležitosti pre kariérny rozvoj - v rámci racovnej pozície a špecializácie, profesné tréningy
• Zaujímavé finančné ohodnotenie
• Mzdové zvýhodnenia prislúchajúce pre zmennú prevádzku
• Mesačný výkonnostný a dochádzkový bonus
• Príspevok na DDS, 3. pilier
• Odmeny vyplácané polročne
• Odmena za odporúčanie kandidáta
• Odmena za dobré nápady
• Odmeny pri jubileách
• Stravovanie v jedálni za výhodné ceny
• Príspevok na dopravu
• Sociálny program (teambuildingy, firemné večierky, Vianočné a vitamínové balíčky, športové aktivity)

Ďakujeme Vám vopred za zaslané životopisy, odpovedať budeme len kandidátom, ktorí postúpia do užšieho výberu, resp. budú pozvaní na osobný rozhovor. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2018 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

• manuálna zručnosť, technické myslenie, výhodou je skúsenosť s prácou na lakovni
• možnosť pracovať v trojzmennej prevádzke
• zodpovednosť, spoľahlivosť, chuť učiť sa, tímový hráč
• manuálna zručnosť,
• žeriavnický preukaz, viazačský preukaz

Auto Exterior Division je celosvetovo číslom jeden v produkcií vonkajších komponentov a modulov, ktoré sú vyrobené prevažne zo vstrekovaného polypropylénu a kompozitných materiálov. Divízia navrhuje a dodáva širokú škálu dielov a modulov vrátane nárazníkov a systémov pre absorbciu energie, čelných modulov a produktov z kompozitných materiálov, najmä kufrových dverí. Auto Exterior Division má viac ako 33 000 zamestnancov v 128 závodoch a 32 technických centrách, v 31 krajinách. V roku 2016 dosiahla celkový obrat 7,5 miliardy Eur. Na Slovensku má Auto Exterior Division Technické centrum a výrobný závod v Lozorne a druhý výrobný závod v Hlohovci.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Priemyselná 1
920 01 Hlohovec

Kontakt

Kontaktná osoba: Marika Gašparová
E-mail: poslať životopis
ID: 3330387   Dátum zverejnenia: 9.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupný plat vo výške 1045,- Eur (brutto), k nemu navyše prislúchajú mesačný bonus do výšky 131 Eur, príspevok na dopravu, príplatky za prácu cez víkend a za zmennosť aj nad rámec zákona