Technik metrológie

Plastic Omnium Auto Exteriors s.r.o.

Lozorno Plant, Automobilovy Priemyselny Park Hala A, Lozorno
Termín nástupu
16.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1200 - 1300 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* vykonáva 2D/3D merania a s tým súvisiace činnosti,
* registruje výsledky meraní,
* analyzuje namerané hodnoty,
* upozorňuje na výsledky meraní mimo špecifikácie, resp. mimo ustáleného procesu inžinierov kvality,
* spolupracuje s inžiniermi kvality ohľadom vyhodnocovania metrologických námerov,
* zabezpečuje štatistické spracovanie nameraných dát,
* spolupracuje s inžiniermi kvality pri tvorbe a revidovaní kontrolných plánov pre metrologické laboratórium,
* spolupracuje pri zabezpečovaní kalibrácie meracích a kontrolných zariadení,
* vykonáva R&R a MSA štúdie opakovateľnosti meraní,
* práca v dvojzmennej prevádzke (ranné/poobedné)

* práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
* zaujímavé finančné ohodnotenie
* 13. a 14. plat
* školenia / jazykové vzdelávanie
* stravovanie v závodnej jedálni za 0,80 € za jedlo
* doprava vrámci Záhoria zdarma
* možnosť ďalšieho rozvoja

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce je v Lozorne - autopriemyselný park
V prípade záujmu prosím pošlite svoj životopis. Budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorých vyberieme do výberového procesu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* skúsenosť na podobnej pozícii výhodou
* ochota učiť sa nové veci
* samostatnosť
* znalosť anglického alebo nemeckého jazyka výhodou

Túžite po výzvach? Pridajte sa ku skupine, ktorej srdcom sú inovácie, a prispejte k revolúcii v automobilovom priemysle!
Spoločnosť Plastic Omnium, vďaka 40 000 člennému tímu v 25 krajinách sveta, dosiahla v roku 2022 tržby vo výške 9,5 miliardy eur a je svetovým lídrom v oblasti inteligentných exteriérových systémov, systémov čistej energie a predných modulov áut.
Naša ambícia? Poskytovať výrobcom automobilov špičkové vybavenie a riešenia pre vývoj čistého a prepojeného automobilu budúcnosti.
Plastic Omnium ako zodpovedná spoločnosť venuje osobitnú pozornosť rozmanitosti a rovnosti vo svojich tímoch a zaväzuje sa, že bude rovnako pristupovať ku všetkým žiadostiam o zamestnanie.
Prostredníctvom svojej ponuky na trhu vonkajších panelov karosérie poskytuje spoločnosť Plastic Omnium prispôsobené multimateriálové riešenia s vysokou pridanou hodnotou, ktoré čoraz viac integrujú funkcie a zvyšujú bezpečnosť, s cieľom znížiť hmotnosť vozidla a emisie CO2.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dana Gromová
E-mail: poslať životopis
ID: 3305944  Dátum zverejnenia: 24.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 1300 €