Junior Master Data Administrator

Plastic Omnium Auto Exteriors s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 1, 920 03 Hlohovec-Šulekovo, okres Hlohovec

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho rozrastajúceho sa závodu v Hlohovci radi prijmeme šikovného kolegu. Jeho hlavnou úlohou bude údržba masterdát a kusovníkov v SAP-e a v súvisiacich logistických systémoch:

- tvorba kusovníkov a relevantných masterdát (materiály, rutiny, prod. verzie, ... ) v systéme SAP
- tvorba a údržba masterdát v systéme Mattec v spolupráci s kľúčovým užívateľom pre Mattec
- tvorba a údržba masterdát v systéme SQP v spolupráci s kľúčovým užívateľom pre SQP
- tvorba a údržba masterdát v systéme Lincs v spolupráci s kľúčovým užívateľom pre Lincs
- účasť na zmenovom riadení (technické zmeny) resp. Nových projektoch za účelom aktualizácie masterdát
- vykonávanie auditu kusovníkov a rutín vo výrobe na zhodu so systémovými nastaveniami
- monitorovanie a podpora kompatibility systému so SCOOP core-modelom (pravidlá, proces, organizácia)
- riadenie vplyvu na SCOOP pri zavádzaní nových projektov alebo tokov (materiálové, informačné, finančné)
- dohľad nad riešením systémových problémov (PO Desk) a koordinácia zlepšovania SCOOP-u
- poskytovanie pravidelnej spätnej väzby ohľadne SCOOP-u (progress plán, indikátory, problémy) manažmentu závodu a BUCE IS manažérovi

- práca v medzinárodnom prostredí
- možnosť ďalšieho vzdelávania a rozvoja
- školenia a kurzy platené zamestnávateľom
- príspevok na DDS, tretí pilier
- ročný bonus, podľa výsledkov spoločnosti a osobných výsledkov
- vitamíny, vianočné darčeky
- zaujímavé akcie pre zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- pokročilá znalosť práce s MS Excel
- logické, analytické myslenie
- pozícia je vhodná aj pre absolventa

Túžite po výzvach? Pridajte sa ku skupine, ktorej srdcom sú inovácie, a prispejte k revolúcii v automobilovom priemysle!
Spoločnosť Plastic Omnium, vďaka 40 000 člennému tímu v 25 krajinách sveta, dosiahla v roku 2022 tržby vo výške 9,5 miliardy eur a je svetovým lídrom v oblasti inteligentných exteriérových systémov, systémov čistej energie a predných modulov áut.
Naša ambícia? Poskytovať výrobcom automobilov špičkové vybavenie a riešenia pre vývoj čistého a prepojeného automobilu budúcnosti.
Plastic Omnium ako zodpovedná spoločnosť venuje osobitnú pozornosť rozmanitosti a rovnosti vo svojich tímoch a zaväzuje sa, že bude rovnako pristupovať ku všetkým žiadostiam o zamestnanie.
Prostredníctvom svojej ponuky na trhu vonkajších panelov karosérie poskytuje spoločnosť Plastic Omnium prispôsobené multimateriálové riešenia s vysokou pridanou hodnotou, ktoré čoraz viac integrujú funkcie a zvyšujú bezpečnosť, s cieľom znížiť hmotnosť vozidla a emisie CO2.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marianna Lajčáková
E-mail: poslať životopis
ID: 3252915  Dátum zverejnenia: 24.11.2017