Brigádnik do výroby

Plastic Omnium Auto Exteriors s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 1, Hlohovec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
4,50 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

do nášho rozrastajúceho sa závodu v Hlohovci radi prijmeme na výpomoc ochotných a spoľahlivých ľudí s chuťou učiť sa nové veci a zodpovedne vykonávať svoju prácu:
- jednoduché manipulačné práce vo výrobe - balenie, označovanie, presun dielov - práca počas víkendov na ranné a popoludňajšie zmeny
- spracovanie počítačových dát, príprava domumentácie - práca počas týždňa, vhodná pre študentov VŠ

- príjemné pracovné prostredie
- možnosť nadobudnúť pracovné skúsenosti vo významnej výrobnej spoločnosti

Prosím, kontaktujte nás prostredníctvom reakcie na ponuku alebo telefonicky +421 907 427 496

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť,
- ochota pracovať na zmeny,
- zodpovednosť, spoľahlivosť, chuť učiť sa
- podmienkou je vek 18 rokov

Auto Exterior Division je celosvetovo číslom jeden v produkcií vonkajších komponentov a modulov, ktoré sú vyrobené prevažne zo vstrekovaného polypropylénu a kompozitných materiálov. Divízia navrhuje a dodáva širokú škálu dielov a modulov v rátane nárazníkov a systémov pre absorbciu energie, čelných modulov a produktov z kompozitných materiálov, najmä kufrových dverí. Auto Exterior Division má viac ako 33 000 zamestnancov v 128 závodoch a 32 technických centrách, v 31 krajinách. V roku 2016 dosiahla celkový obrat 7,5 miliardy Eur. Na Slovensku má Auto Exterior Division Technické centrum a výrobný závod v Lozorne a druhý výrobný závod v Hlohovci.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Lozorno 995
900 55 Lozorno

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Bačová
E-mail: poslať životopis
ID: 3240558   Dátum zverejnenia: 13.11.2017