Recruiter (operátori)

Plastic Omnium Auto Exteriors s.r.o.

Lozorno 995, 900 55 Lozorno, Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky, Trnavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V oblasti recruitmentu recruiter:
- podporuje výberový proces; výber uchádzačov z interných zdrojov alebo v spolupráci s personálnymi spoločnosťami
- udržuje a upravuje databázy evidovaných kandidátov
- pripravuje a organizuje prezentácie spoločnosti smerom k uchádzačom
- zabezpečuje externú a internú inzerciu
- vykonáva vstupné školenia pre novo nastúpených zamestnancov
- organizuje a sprevádza zamestnancov na lekárske prehliedky

V oblasti HR administratívy:
- koordinuje tvorbu a aktualizáciu pracovných náplní a „induction program“ pre nových zamestnancov
- v spolupráci s nadriadeným pracuje na plánovaní kariéry a internej mobility

Ostatné aktivity:
- môže spolunavrhovať interné personálne pravidlá, inštrukcie a smernice
- pripravuje reporty pre manažéra na pravidelnej báze
- zodpovedá za aktualizovanie informačných tabúľ
- riadi špecifické HR projekty
- poskytuje poradenstvo pre oblasť HR

- Kariérny rozvoj
- Možnosť 13. a 14. platu
- Práca v medzinárodnom kolektíve
- Jazykové kurzy dostupné pre všetkých zamestnancov

Ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie životopisu, všetkých vhodných uchádzačov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

*skúsenosti v recruitmente sú PODMIENKOU
*samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita
*trpezlivosť a príjemná komunikácia s kandidátmi

Auto Exterior Division je celosvetovo číslom jeden v produkcií vonkajších komponentov a modulov, ktoré sú vyrobené prevažne zo vstrekovaného polypropylénu a kompozitných materiálov. Divízia navrhuje a dodáva širokú škálu dielov a modulov v rátane nárazníkov a systémov pre absorbciu energie, čelných modulov a produktov z kompozitných materiálov, najmä kufrových dverí. Auto Exterior Division má viac ako 33 000 zamestnancov v 128 závodoch a 32 technických centrách, v 31 krajinách. V roku 2016 dosiahla celkový obrat 7,5 miliardy Eur. Na Slovensku má Auto Exterior Division Technické centrum a výrobný závod v Lozorne a druhý výrobný závod v Hlohovci.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Lozorno 995
900 55 Lozorno