Supply chain inžinier (logistika/balenie) - projektový manažment procesov, predsériová fáza

Plastic Omnium Auto Exteriors s.r.o.

Lozorno (15 minút od Bratislavy), Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky, Trnavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Technické Centrum Plastic Omnium v Lozorne je hlavné inžinierske centum pre divíziu auto-exteriérov (výroba nárazníkov a ďalších plastových častí) v strednej Európe. Projektový manažér pre dodávateľskú sieť je špecialista rozšíreného projektového tímu s expertíznou znalosťou supply chain procesov. Vo fáze vývoja nového produktu zastáva tieto úlohy:

- definuje schému dodávateľskej sieťe výroby: fyzické a informačné toky (vnútrozávodné, dodávateľské a zákaznícke)
- definuje a kvantifikuje organizáciu logistiky a ľudských zdrojov tak, aby bola zabezpečená optimálna kvalita, cena, rýchlosť a bezpečnosť procesov
- definuje optimálne naskladnenie všetkých materiálov vstupujúcich a vystupujúcich z výroby v každom kroku procesu tak, aby bola zabezpečený optimálny lead time
- definuje funkčnú špecifikáciu obalových materiálov pre produkty (v semifinálnej aj finálnej faze výroby) s ohľadom na požiadavky zákazníka a optimálnu ochanu pri skladovaní
- kvantifikuje ciele a predpokladaný logistický bugeting, vrátane potrebných investícií
- komunikuje s projektovým manažérom pre výrobné procesy a so závodnými inžiniermi

Keďže tímy aj projekty sú medzinárodné, nevyhnutnou podmienkou okrem experízy v oblasti sú aj dobré znalosti anglického jazyka na hovorovej úrovni.

Plánovaný kariérny rozvoj a tréningy
Jazykové kurzy (angličtina, nemčina, francúžtina, slovenčina)
Mesačný a ročný bonusový system
Ročná valorizácia platu, príspevok do 3. Pilieru
Práca v medzinárodnom prostredí na zaujímavých projektoch
Práca v etablovanej, prosperujúcej spoločnosti s dlhodobými cieľmi

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Predchádzajúca skúsenosť v oblasti dodávateľskej siete, či logistiky (koordinátor logistiky, procesný inžinier, manažér logistiky v menšej výrobnej spoločnosti…)
Tímový duch
Time manžment
Skúsenosť s projektovým riadením vítaná

Auto Exterior Division je celosvetovo číslom jeden v produkcií vonkajších komponentov a modulov, ktoré sú vyrobené prevažne zo vstrekovaného polypropylénu a kompozitných materiálov. Divízia navrhuje a dodáva širokú škálu dielov a modulov v rátane nárazníkov a systémov pre absorbciu energie, čelných modulov a produktov z kompozitných materiálov, najmä kufrových dverí.
Auto Exterior Division má viac ako 21 500 zamestnancov v 83 priemyselných zónach v 16 krajinách. V roku 2015 bolo vyrobených viac ako 18 miliónov nárazníkov a 1 milión kufrových dverí pre najvýznamnejších výrobcov automobilov.
Na Slovensku má Auto Exterior Division Technické centrum a výrobný závod v Lozorne a druhý výrobný závod v Hlohovci.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Lozorno 995
900 55 Lozorno
ID: 1946134   Dátum zverejnenia: 24.7.2017