Poradíme Vám?

Skladník

Plastcom, spol. s r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď, alebo podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
456 - 1 100 EUR/mesiacmzda zložená zo základnej mzdy 456€ + variabilná časť + príplatky = brutto cca 1100€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• fyzické preberanie tovaru dodaného do skladu, kontrola dodacích listov a ďalších sprievodných dokumentov,
• kategorizácia, označovanie tovaru pri prevzatí, ukladanie, skladovanie a manipulácia s tovarom
- dodržiavanie princípu FIFO
• zabezpečovať vykládku, nakládku a uskladnenie tovaru v skladovacích priestoroch firmy,
• starostlivosť o lokálny sklad a o vysokozdvižný vozík, udržiavanie čistoty a poriadku v sklade.

- práca v stabilnej spoločnosti,
- práca na dobu neurčitú,
- príspevok zamestnávateľa na stravné lístky nad rámec zákona,
- školenia,
- parkovanie zadarmo,
- teambuildingy.

Ďakujeme za prejavený záujem, avšak z časových dôvodov budeme kontaktovať len uchádzačov spĺňajúcich základné požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2021 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Počet rokov praxe

1

- vodič VZV
- zodpovedný prístup k práci
- zmysel pre poriadok

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou konštrukčných plastov pre vstrekovanie, dodávateľ pre automobilový priemysel certifikovaný podľa noriem ISO 9001, IATF 16949 a ISO 14001.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3415964  Dátum zverejnenia: 26.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 456 EUR/mesiac