Mzdový účtovník/Personálny manažér

Plastcom, spol. s r.o.

Miesto práce
Hattalova, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie a správa personálnej agendy spoločnosti s počtom pracovníkov do 100,
- sledovanie a administratívne zabezpečenie celého životného cyklu zamestnanca,
- komplexné spracovanie miezd SK a CZ na mesačnej báze na základe dodaných
mzdových podkladov,
- spracovávanie a podávanie mesačných výkazov do inštitúcií v zmysle platnej
legislatívy,
- ročné zúčtovanie dane zo závislej činnosti,
- implementácia legislatívnych zmien,
- komunikácia so zdravotnými poisťovňami, Sociálnou poisťovňou, Daňovým úradom,
Úradom práce sociálnych vecí a rodiny, Inšpektorátom práce
- úzka spolupráca s ekonomickým oddelením,
- vypracovávanie plánu školení, vzdelávanie a rozvoj pracovníkov,
- vedenie pokladne,
- vedenie archívu,
- office manažment.

- stabilná, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť
- vysoká miera samostatnosti a zodpovednosti
- parkovanie zdarma.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať však budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú nami požadované podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Expert
Personalistika - Expert
Pokladňa - Základy
Podvojné účtovníctvo - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- VŠ ekonomického smeru alebo stredoškolské vzdelanie + 5 roky praxe v oblasti spracovania a výpočtu miezd,
-anglický jazyk výhodou
- znalosť MS Windows, Office, internet
- dobrá orientácia v slovenských pracovných a mzdových zákonoch a daňovej legislatíve
- základy podvojného účtovníctva vítané
- dobré analytické schopnosti, flexibilita

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou konštrukčných plastov pre vstrekovanie, dodávateľ pre automobilový priemysel certifikovaný podľa noriem ISO 9001, IATF 16949 a ISO 14001.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3348574  Dátum zverejnenia: 5.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac