Asistent Technickej kontroly

Plastcom, spol. s r.o.

Miesto práce
Štúrova 53, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1 .výkon jednoduchých fyzikálnych skúšok
- stanovenie obsahu vody analyzátorom (jednoduchá manipulácia s prístrojom)
- stanovenie obsahu popola žíhaním v muflovej peci
- stanovenie obsahu indexu toku taveniny (prístrojom)
2. kontrola vstupných surovín podľa atestu
3. kontrola platnosti referenčných vzoriek, ich značenie a zakladanie
4. administratívne práce
- evidencia noriem, evidencia formulárov, kníh , evidencia archivovaných dokumentov,
5. písanie dokumentov
- vo Worde a Exceli

Práca na dohodu podľa potreby skúšobne . Pracovná činnosť potrebná hlavne pred auditmi a pri väčšom výkone prevádzky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou konštrukčných plastov pre vstrekovanie, dodávateľ pre automobilový priemysel certifikovaný podľa noriem ISO 9001:2008, ISO/TS 16949:2009 a ISO 14001:2004

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Hattalova 4
831 03 Bratislava
ID: 3333604   Dátum zverejnenia: 12.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou