Údržba a obsluha chodu výrobnej linky

Plastcom, spol. s r.o.

Miesto práce
Štúrova 53, 949 01 Nitra
Termín nástupu
ihneď
1 300 - 2 500 EUR/mesiac+ príplatky (sviatok, nočná, soboty, nedele, nadčasy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluhovanie a údržba výrobnej linky na výrobu plastov pri výrobe,
- zabezpečenie technologického postupu na linke bez intervalových rutinných výkonov,
- vedenie prevádzkovej a výrobnej dokumentácie podľa platných ISO
noriem,
- vykonávanie základných údržbových a opráv výrobných zariadení,
- v prípade potreby nakladanie, vykladanie materiálu a výrobkov
pomocou prepravnej a manipulačnej techniky
- práca vhodná pre mužov,
- 12 hodinové pracovné zmeny.

- mzda zložená zo základnej mzdy 750€ (cca 1/3 mzdy) + úkolovej mzdy (cca 2/3 mzdy) + výkonové príplatky + benefitné príplatky + zákonné príplatky
- 150€ po odpracovaní 3 pracovných zmien
- 150€ po skúšobnej dobe
- pravidelné mesačné odmeny nad dohodnutú mzdu pre aktívnych pracovníkov,
- koncoročná odmena nad dohodnutú mzdu pre najlepšieho pracovníka
- odmeny pri životných jubileách, odmena pri narodení dieťaťa nad dohodnutú mzdu
- výhodná poloha v blízkosti centra Nitry s možnosťou parkovania
- stravné lístky nad rámec zákona,
- perspektíva trvalého pracovného pomeru
- perspektíva profesionálneho aj mzdového rastu.

Uchádzači, ktorí majú záujem o pracovné miesto nech sa dostavia buď osobne so žiadosťou o prijatie do zamestnania a profesijným životopisom na adresu: Plastcom, s.r.o., Štúrova 53, 949 01 Nitra, zodpovedná osoba: Kordač Miloš, kontakt 0918 172 121, alebo zaslaním životopisu e-mailom na [email protected], spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stredné odborné chemické, elektrotechnické, strojnícke s výučným listom

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou konštrukčných plastov pre vstrekovanie, dodávateľ pre automobilový priemysel certifikovaný podľa noriem ISO 9001, IATF 16949 a ISO 14001.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 3306411  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac