Interný predajca

PLANNING & TRADING Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Komárno
Termín nástupu
1.4.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podpora práce kolegov v teréne z kancelárie
- spracovanie a vybavovanie objednávok
- poskytovanie odborného poradenstva o produktoch
- evidovať objednávky v systéme
- správa údajov o produktoch a dokumentov podľa kategórie produktu
- zaznamenávanie cenových procesov, fixácia cien v systéme
- predkladanie ponúk obchodným partnerom
- technická príprava produktov
- spolupráca pri spracovaní trhových informácií
- aktívna podpora pri realizácii propagačných akcií

- priateľské pracovisko
- možnosť práce z domu
- konkurencieschopný plat
- mobilný telefón aj na súkromné účely
- kompletné zabezpečenie notebooku a všetkého potrebného IT vybavenia pre prácu
- možnosť dlhodobého zamestnania v stabilnej spoločnosti
- priateľský, súdržný kolektív a pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia SAP - Mierne pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

3

- dobré komunikačné schopnosti ústne aj písomne
- zákaznícky orientovaný, predajný prístup
- proaktivita, odolnosť
- technická kvalifikácia
- skúsenosti s klimatizačnou technikou
- skúsenosti s predajom
- skúsenosti v call centre

V skupine spoločností Planning & Trading máme viac ako 25-ročné skúsenosti s veľkoobchodom na medzinárodných trhoch s klimatizačnými zariadeniami. Ako kvalitný B2B veľkoobchod s klimatizáciou na stredoeurópskej úrovni máme výborné znalosti. V súčasnosti máme úzke pracovné vzťahy s viac ako 700 aktívnymi partnerskými spoločnosťami v odvetví.

Naším mottom je „Spoločne vo vývoji“, čo dokonale charakterizuje naše súčasné a budúce plány. Hľadáme nového kolegu, aby sme mohli efektívne a plynulo vykonávať potrebné úlohy.
ID: 4779431  Dátum zverejnenia: 8.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac