Operátor výroby izolátorov pre SZČO v Čabe - VZV a žeriavnicky preukaz výhodou

PL Services Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Čab
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
9,5 - 11,5 EUR/hod.Mzda: 9,50€ / hod za dennú zmenu a 11,00€ / hod za nočnú a víkendovú zmenu. Mzdu je možné vyplácať aj týždenne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PONUKA PRACE PRE SZCO V ČABE - Operator vyroby izolátorov.
Ide o prácu vhodnejšiu pre mužov, platný preukaz VZV a žeriavnicky preukaz je výhodou!

Zmennosť: 4 zmenná nepretržitá prevádzka; denná, nočná, 2 dni voľno.

Mzda: 9,50€ / hod za dennú zmenu a 11,00€ / hod za nočnú a víkendovú zmenu. Mzdu je možné vyplácať aj týždenne.

Náplň práce:
Obsluha poloautomatického stroja
Vkladanie výrobkov do stroja pomocou VZV a mostového žeriava (zaučíme)
Nanášanie glazúry na výrobky
Manipulácia s výrobkami
Obsluha VZV a mostového žeriavu

Zaujímavá a kľudná práca

Malý kolektív (6 ľudí na pracovisku)

Možnosť dlhodobej spolupráce

Možnosť výplaty už po týždni

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Náš Klient sa zaobera výrobou elektrických izolátorov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

Operátor výroby / Montér

Počet rokov praxe

1

Pracovitosť

Manuálna zručnosť

Ponúkame plný rozsah služieb v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov, od vstupných pohovorov, až po zabezpečenie personálnej i administratívnej agendy. Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej a Českej republiky s kanceláriami v Bratislave, Nitre a Prahe.

Vypracujeme Vám Profesionálny Linkedin profil na mieru. www.ProfileLinked.in

Naša práca si vyžaduje, aby sme spoznali kandidátov, zistili ich silné stránky a poradili im tu správnu pozíciu. Pre našich klientov to znamená proces, ktorý pre ich spoločnosti privedie Dobrých ľudí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Kontakt

Kontaktná osoba: David Bača
Tel.: +421911969449
E-mail: poslať životopis
ID: 4805883  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 9,5 EUR/hod.