Voľná pozícia pre skúseného Stolára v drevárskej výrobe priamo v Topoľčanoch na 3 zmeny s nástupom priamo do kmeňového stavu spoločnosti

PL Services Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Topoľčany
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 000 EUR/mesiac6,00 Eur Brutto základná hodinová mzda + 40€ Dochádzkový bonus + Výkonnostný bonus + Príplatky za prácu v noci (1,61€ za každú hodinu) + Stravné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť zaoberajúcu sa výrobou dyhovaných výrobkov, obsadzujeme voľné pracovné miesto Operátor výroby - Stolár na TPP.

Od prvého dňa sa pracuje v kmeňovom stave Spoločnosti.

Vzhľadom na povahu práce (práca s drevom) je pracovná ponuka vhodná pre mužov

.Pracuje sa na 3 zmeny od 06:00 do 14:00, 14:00 - 22:00 a 22:00 - 6:00 pondelok - piatok. Víkendy sa nepracujú.

Vašou náplňou práce bude:

- Frézovanie a rezanie dyhovaných výrobkov

- Finálna úprava dýh

- Manipulácia s výrobkami po hale

- Práce súvisiace s výrobou dyhovaných materiálov a nábytkových dielcov

- Ručné tmelenie výrobkov

Strava je zabezpečená počas rannej a poobednej zmeny.

Cena pre zamestnancov je 1,20€ / obed.

Za odpracované nočné zmeny sa poskytujú stravné lístky / príspevky v hodnote 5,90€

- Práca v malom kolektíve (50 zamestnancov), kľudná práca

- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti

- Dochádzkový bonus a prémie na základe výkonu

- Práca od 1. dňa v internom stave spoločnosti

- Polročné a ročné odmeny

- Možnosť kariérneho a finančného rastu

- Odmeny pri životných jubileách, svadbe, narodení dieťaťa

- Vernostný bonus po odpracovaných rokoch

Ďakujeme za Váš záujem a budeme Vás čo najskôr kontaktovať. Tešíme sa na spoluprácu!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Klient sa zaoberá výrobou výrobkov z dreva a dýh.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Asertivita
Zodpovednosť
Dochvíľnosť
Pracovitosť

Ponúkame plný rozsah služieb v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov, od vstupných pohovorov, až po zabezpečenie personálnej i administratívnej agendy. Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej a Českej republiky s kanceláriami v Bratislave, Nitre a Prahe.

Vypracujeme Vám Profesionálny Linkedin profil na mieru. www.ProfileLinked.in

Naša práca si vyžaduje, aby sme spoznali kandidátov, zistili ich silné stránky a poradili im tu správnu pozíciu. Pre našich klientov to znamená proces, ktorý pre ich spoločnosti privedie Dobrých ľudí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4770944  Dátum zverejnenia: 26.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac