Vodič VZV - Manipulácia s plastovým materiálom + príspevok na dopravu

PL Services Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Kočovce
Termín nástupu
Dohodou
1 080 - 1 300 EUR/mesiacZákladná mzda 950€ brutto /kandidát s VZV/ + 10% mesačný bonus (do výšky 95€ mesačne) + príplatky za hluk (cca 130€ za mesiac) + nočné príplatky + príspevok zamestnávateľa na stravu vo výške 3,13€ / deň + kvartálne príspevky do výšky 250€ + nadštandardne hradené nadčasy + príspevok na dopravu 2€/ deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, novú spoločnosť zaberajúcou sa zálohovaním plastových fliaš a plechoviek, obsadzujeme pracovnú pozíciu Vodič VZV vo firme spracovávajúcej plastové fľaše zo zálohového systému. Pracuje sa v 3 zmennej prevádzke, 7,5 hodín denne. Je potrebná prax s vedením VZV a platný preukaz.

Náplň práce:
- Vykládka / nakládka kamiónov
- Manipulácia so stlačenými plastovými fľašami
- Manipulácia so stlačenými plechovkami
- Navážanie materiálu na dopravné pásy
- Presun materiálu po hale pomocou VZV
- Udržiavanie čistoty na pracovisku

Mzda pozostáva zo základnej mzdy + výkonnostného bonusu + príplatkov za prácu v hluku + príplatky za prácu v noci + stravné príspevky + mimoriadne hradené nadčasy (nepovinné) + príspevok na dopravu vo výške 2€ / deň

Príplatok za prácu v hluku
Príspevok na stravu
Kvartálny bonus 250€
Príspevok na dopravu 2€ / deň
Referral bonus
Práca v menšom kolektíve
10% mesačný bonus
Ponuka stabilnej práce
Aktívna podpora konzultanta
Kompletné pracovné oblečenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Odpadové hospodárstvo

Klient sa zaoberá spracovávaním plastových fliaš a plechoviek.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dochvíľnosť
Zodpovednosť

Ponúkame plný rozsah služieb v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov, od vstupných pohovorov, až po zabezpečenie personálnej i administratívnej agendy. Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej a Českej republiky s kanceláriami v Bratislave, Nitre a Prahe.

Vypracujeme Vám Profesionálny Linkedin profil na mieru. www.ProfileLinked.in

Naša práca si vyžaduje, aby sme spoznali kandidátov, zistili ich silné stránky a poradili im tu správnu pozíciu. Pre našich klientov to znamená proces, ktorý pre ich spoločnosti privedie Dobrých ľudí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4548479  Dátum zverejnenia: 29.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 080 EUR/mesiac