Iba sobota - manipulant pri spracovaní plastových fliaš

PL Services Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Strečno
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
Dohodou
220 - 250 EUR/mesiacMZDA: 170€ brutto (kandidát bez VZV) ALEBO 185€ brutto (kandidát s VZV) + 10% mesačný bonus + príplatky za hluk + príplatok za prácu v sobotu + príspevok zamestnávateľa na stravu vo výške 3,13€ / deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, novú spoločnosť zaberajúcou sa zálohovaním plastových fliaš a plechoviek, obsadzujeme pracovnú pozíciu Manipulant aj bez VZV s možný prestupom do interného stavu.

- Manipulácia so stlačenými plastovými fľašami
- Manipulácia so stlačenými plechovkami
- Nasypávanie materiálu na dopravné pásy
- Presun materiálu po hale (VZV výhodou)
- Vykladanie nákladných áut
- Udržiavanie čistoty na pracovisku

Pracuje sa cez soboty - doprava NIE JE zabezpečená

Práca počas soboty
Kompletné pracovné oblečenie
Príspevok na stravu
Príspevok za prácu v hluku
Práca v menšom kolektíve
10% mesačný bonus

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Odpadové hospodárstvo

Klient sa zaoberá spracovávaním plastových fliaš a plechoviek.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dochvíľnosť
Zodpovednosť

Ponúkame plný rozsah služieb v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov, od vstupných pohovorov, až po zabezpečenie personálnej i administratívnej agendy. Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej a Českej republiky s kanceláriami v Bratislave, Nitre a Prahe.

Vypracujeme Vám Profesionálny Linkedin profil na mieru. www.ProfileLinked.in

Naša práca si vyžaduje, aby sme spoznali kandidátov, zistili ich silné stránky a poradili im tu správnu pozíciu. Pre našich klientov to znamená proces, ktorý pre ich spoločnosti privedie Dobrých ľudí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4547515  Dátum zverejnenia: 28.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 220 EUR/mesiac