Odborný poradca / predajca - Kuchyne & obývačky

PL Services Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Od 985 EUR/mesiacZákladná mzda - 985€ pozostáva zo základnej mzdy 685€ + 100€ trhový príplatok + náborového príspevku 200€ mesačne počas skúšobnej doby + odmeny za realizované objednávky + príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, nadčas + stravné lístky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešnú slovenskú spoločnosť podnikajúcu v oblasti výroby a predaja kuchynského a obývačkového nábytku, obsadzujeme pracovnú pozíciu Odborný predajca s pozitívnym prístupom k zákazníkovi.

Vašou náplňou práce bude:
- Komunikácia a hľadanie vhodných riešení pre široké spektrum nových zákazníkov
- Technická znalosť výrobkov - zaškolíme
- Kreslenie /projektovanie/ kuchynských a obývačkových zostáv podľa predstáv klienta
- Starostlivosť o zákazníka od prvej návštevy showroomu až po obdobie finálneho odovzdania výrobku
- V prípade vášho záujmu je možnosť obhliadky a zamerania priestoru priamo u zákazníka
- Tvorba cenových ponúk pre zákazníkov
- Zadávanie objednávok do systému / práca s interným systémom

Prax v obdobnom showroome a kreslením nábytku je vítaná.

Pracuje sa v:
Galvaniho 16B, Bratislava
Galéria Lamač, Lamačská cesta 1C, Bratislava
OC VIVO Vajnorská 100, Bratislava

12 hodinové zmeny /vrátane víkendov podľa rozvrhnutia zmien/

- Náborový bonus vo výške 600 €
- 100€ trhový príplatok
- Ponuka stabilnej práce s možnosťou štedrých odmien
- Zaujímavá práca v nábytkárskom prostredí
- Možnosť kariérneho rastu
- Zľavnené produkty spoločnosti
- Motivačné finančné súťaže pre obchodníkov
- Špeciálne akcie a eventy pre zamestnancov

Ďakujeme všetkým uchádzačom o pracovnú pozíciu, z dôvodu veľkého záujmu budeme kontaktovať len vhodných kandidátov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Náš klient sa zaoberá výrobou, predajom a montážou kuchynských a obývačkových zostáv v najvyššej kvalite podľa prianí zákazníkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť
Prozákaznícky prístup
Pozitívny prístup k práci
Dynamickosť

Ponúkame plný rozsah služieb v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov, od vstupných pohovorov, až po zabezpečenie personálnej i administratívnej agendy. Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej a Českej republiky s kanceláriami v Bratislave, Nitre a Prahe.

Vypracujeme Vám Profesionálny Linkedin profil na mieru. www.ProfileLinked.in

Naša práca si vyžaduje, aby sme spoznali kandidátov, zistili ich silné stránky a poradili im tu správnu pozíciu. Pre našich klientov to znamená proces, ktorý pre ich spoločnosti privedie Dobrých ľudí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4483858  Dátum zverejnenia: 8.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 985 EUR/mesiac