Zásobovač liniek v plastovej výrobe - práca vyžaduje preukaz VZV

PL Services Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
asap
Od 750 EUR/mesiacZákladný plat 750€ brutto + 50€ výkonnostný bonus + 150€ kvartálny bonus+ príplatok za prácu v noci, nadčas, sviatok, víkend + 4€ stravný lístok za zmenu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme voľné pracovné miesta Zásobovačov do menšej plastovej výroby v priemyselnom parku s príjemným kolektívom.
Pracuje sa na 3 zmeny (pon - pia) a je vyžadovaný preukaz VZV. Pracovné zmeny idú nasledovne:
Ranná zmena (06:00 - 14:00)
Nočná zmena (22:00 - 06:00, pon - sob)
Poobedná zmena (14:00 - 22:00)

Ospravedlňujeme sa uchádzačom, bohužiaľ ubytovanie ani dopravu neposkytujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Náplň práce:
Práca na VZV
Obsluha centrály materiálu
Dopĺňanie materiálu do centrálneho zásobníka
Zaskladňovanie, páskovanie paliet
Upratovanie okolo centrály materiálu, udržiavanie čistoty na pracovisku
Páskovanie hotových výrobkov a uloženie na miesta a do zón na to určených
Práca so skenerom a počítačom

Práca na TPP!

malý kolektív
aktívna podpora HR oddelenia
výkonnostné prémie
kvartálne prémie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Klient sa zaoberá výrobou plastových komponentov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Preukaz na VZV je nutný
Prax výhodou

Ponúkame plný rozsah služieb v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov, od vstupných pohovorov, až po zabezpečenie personálnej i administratívnej agendy. Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej a Českej republiky s kanceláriami v Bratislave, Nitre a Prahe.

Vypracujeme Vám Profesionálny Linkedin profil na mieru. www.ProfileLinked.in

Naša práca si vyžaduje, aby sme spoznali kandidátov, zistili ich silné stránky a poradili im tu správnu pozíciu. Pre našich klientov to znamená proces, ktorý pre ich spoločnosti privedie Dobrých ľudí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4062532  Dátum zverejnenia: 15.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac