Technik - údržbár výrobnej linky aj bez skusenosti. Zaučíme ťa

PL Services Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Dolné hony, Nitra
Termín nástupu
dohodou
Od 800 EUR/mesiac800€ brutto nástupná mzda + mesačný bonus 150€ + príplatky za prácu v noci, nadčas, sobota, nedeľa a pod. + 13. plat . Po zaučení 875€ základná mzda + ďalšie bonusy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v priemyselnom parku v Nitre obsadzujeme voľné pracovné miesta na pozíciu Technik výrobnej linky. na Hlavný pracovný pomer.

Tvoja náplň práce bude:

- obsluha a údržba automatizovanej výrobnej linky na výrobu kompozitov ( nejedná sa o pásovú prácu)
- nastavovanie a obsluha častí tejto linky a dohliadanie na jej správny a nepretržitý chod
- súčinnosť s elektromechanikom pri pravidelných údržbách, čistení a bežných opráv
- sledovanie a evidencia parametrov výrobku a produkcie (kvalitatívna kontrola výrobkov)
- vizuálna kontrola prebiehajúcej výroby
- dodržiavanie pravidiel BOZP a OOPP
- práca v nepretržitej prevádzke

- základná mesačná mzda sa po skúšobnej dobe prehodnocuje podľa zručností a nadobudnutých vedomostí
- zaujímavý mesačný odmeňovací systém
- garancia 13. platu
- zabezpečené je "domáce" stravovanie a ovocie plne hradené zamestnávateľom
- teplé nápoje (káva, čaj) plne hradené zamestnávateľom
- príspevky pri jubileu, narodení dieťaťa , sobáša atď
- prácu v dobrom kolektíve / rodinného charakteru cca 40 zamestnancov
- možnosť profesného rastu v ktorom ťa radi podporíme
- ďalšie vzdelávanie a rozvoj
- výhoda malej firmy cca 40 zamestnancov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je zameraná na výrobu kompozitných častí pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

prax výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť
Ochota dlhšieho zaučenia
Spoľahlivosť

Ponúkame plný rozsah služieb v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov, od vstupných pohovorov, až po zabezpečenie personálnej i administratívnej agendy. Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej a Českej republiky s kanceláriami v Bratislave, Nitre a Prahe.

Vypracujeme Vám Profesionálny Linkedin profil na mieru. www.ProfileLinked.in

Naša práca si vyžaduje, aby sme spoznali kandidátov, zistili ich silné stránky a poradili im tu správnu pozíciu. Pre našich klientov to znamená proces, ktorý pre ich spoločnosti privedie Dobrých ľudí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4018009  Dátum zverejnenia: 8.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac