Obsluha strojov - Operátor výroby v Žarnovici s ubytovaním. Pozícia vhodná aj bez praxe

PL Services Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Lučenec
Termín nástupu
dohodou
Od 739 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy 739€ brutto + výkonnostný bonus do výšky 72€ + rizikový príplatok (hluk) + príplatok za prácu v noci + príplatky za prácu nadčas + 13. a 14. plat + stravné lístky 3,83€ / deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta zaoberajúceho sa výrobou automobilových výrobkov obsadzujeme voľné pracovné miesta ako obsluha strojov a zariadení pre opracovanie automobilových hliníkových dielov prémiových značiek áut (AUDI, VOLSWAGEN, BMV). Poskytujeme aj ubytovanie zamestnancom v blízkosti závodu. Poplatok za ubytovanie je cca 55€ / mesiac.

Náplň práce vo výrobe:
- obsluha frézovacích, lisovacích a ohýbacích strojov a zariadení
- odihlovať, zabrusovať produkty podľa zadania
- kontrola kvality opracovávaného produktu
- vedenie písomnej evidencie o výrobe.
- dodržiavanie poriadku na pracovisku

Práca je vhodná aj pre ľudí bez praxe, všetko zaučíme! Podmienka je znalosť práce s posuvným meradlom.

- Mesačný príspevok na DDS vo výške 3% z hrubej mzdy.
- Príspevok na dopravu až do výšky 100 € mesačne v závislosti od vzdialenosti.
- Bezplatná autobusová linka Žiar nad Hronom – Žarnovica a späť.
- Práca v príjemnom kolektíve a v modernom pracovnom prostredí
- 13. plat
- Stravné lístky
- Dlhodobé zamestnanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Práca je pre novovzniknutú spoločnosť zaoberajúca sa strojárskou výrobou hliníkových výrobkov najmä pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zručnosť,
- samostatnosť,
- spoľahlivosť
- technické myslenie
- Dochvíľnosť

Ponúkame plný rozsah služieb v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov, od vstupných pohovorov, až po zabezpečenie personálnej i administratívnej agendy. Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej a Českej republiky s kanceláriami v Bratislave, Nitre a Prahe.

Vypracujeme Vám Profesionálny Linkedin profil na mieru. www.ProfileLinked.in

Naša práca si vyžaduje, aby sme spoznali kandidátov, zistili ich silné stránky a poradili im tu správnu pozíciu. Pre našich klientov to znamená proces, ktorý pre ich spoločnosti privedie Dobrých ľudí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4018006  Dátum zverejnenia: 8.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 739 EUR/mesiac