Špeditér - Transport Planner (Outbound) s praxou a AJ

PL Services Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Dolné hony, Nitra
Termín nástupu
dohodou
1 150 EUR/mesiacNástupná mzda 1150,- Eur Brutto + prehodnotenie platu po skúšobnej dobe + stravné lístky v hodnote 3,83 Eur zdarma + každoročné prehodnocovanie platu (valorizácia platu) + 2% ročný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho logistického teamu obsadzujeme voľné pracovné miesto na pozíciu Transport Planner (Outbound) s aktívnou AJ slovom aj písmom. Práca je vykonávaná na 2 zmeny - 08:00 - 16:00 ranná zmena a 10:00 - 18:00 poobedná zmena. Výhodou je prax na pozícii Transport Planner, špeditér, logistik.

Tvojou úlohou bude:
- Dynamické a statické plánovanie objednávok na základe princípov platných v transportnom a skladovom systéme, vychádzajúc z vopred dohodnutých distribučných dizajnov jednotlivých krajín.
- Zasielanie záväzných objednávok preprav dodávateľom,
- kontrola kompletnosti objednávok, ich monitorovanie a zapisovanie detailov preprav do špecifických užívateľských prostredí

-kontrola a monitorovanie úplnosti prijatých objednávok
-včasné a efektívne plánovanie prepráv v Transport Managerovi podľa dohodnutých postupov
-komunikácia s externými a internými zákazníkmi
-zodpovednosť za zapisovanie údajov do špecifických transportných plánov

- Dynamická práca
- Príjemný, menší kolektív
- Každoročné prehodnocovanie platu
- Priama podpora nadriadených
- Stravné lístky zdarma

Pre veľký záujem budú oslovení len uchádzači spĺňajúci kritéria.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Sme špedičná spoločnosť zaoberajúca sa špedíciou do celej Európy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Špeditér, Logistika

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aktívna AJ slovom aj písmom
Ochotu pracovať na 2 zmeny
Zodpovednosť
Znalosť Outlook, Excel, Word
Prax z dopravnej spoločnosti veľkou výhodou

Ponúkame plný rozsah služieb v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov, od vstupných pohovorov, až po zabezpečenie personálnej i administratívnej agendy. Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej a Českej republiky s kanceláriami v Bratislave, Nitre a Prahe.

Vypracujeme Vám Profesionálny Linkedin profil na mieru. www.ProfileLinked.in

Naša práca si vyžaduje, aby sme spoznali kandidátov, zistili ich silné stránky a poradili im tu správnu pozíciu. Pre našich klientov to znamená proces, ktorý pre ich spoločnosti privedie Dobrých ľudí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4002352  Dátum zverejnenia: 20.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac