Operátor vo výrobe plastových výrobkov v Nitre na 3 zmeny. Nástup ihneď!

PL Services Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
Od 750 EUR/mesiac750€ základná mzda + 50€ príplatok za výkon + 150€ kvartálny príplatok + príplatky za prácu v noci, prípadne nadčasy atď + 4€ stravný lístok na 1 deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme voľné miesta do plastovej výroby vyrábajúcej pre automobilový priemysel. Vyrábané výrobky sú ľahké a malé (kryty motora, nádržky, plastové držiaky, potrubia). Pracovné pozície sú obsadzované pre stabilnú a prosperujúcu sa medzinárodnú spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti automobilového priemyslu.
Výroba sa nachádza v priemyselnom parku v Nitre, ulica Dolné Hony

- Pozícia je vhodná pre absolventov

- Nástupy sú plánované individuálne

Náplň práce:

- Obsluha vstrekolisov vo výrobe (odoberanie hotových výrobkov z dopravného pásu vstrekolisu, ich vizuálna kontrola kvality)
- Zabezpečenie zhody výrobkov a ich kontrola (prvotná kontrola kvality vyrobených výrobkov)
- Montáž a kompletizácia výrobkov (osádzanie tesnení a penových ochranných
prvkov na výrobky, ich následná kontrola)
- Finalizácia a balenie výrobkov (Ručná úprava výrobkov do požadovaného stavu, ak je možný, následne balenie podľa baliacich štandardov)
- Manipulácia s tovarom a dodržiavanie čistoty na pracovisku (manipulácia s
krabicami, ukladanie krabíc na paletu)

- Práca je na 3 zmeny (7,5 - hodinové + 30 minút prestávka):
Ranná zmena 6:00 - 14:00
Nočná zmena 22:00 - 6:00
Poobedná zmena 14:00 - 22:00

Cez sviatky a víkendy sa nepracuje.

● Menší kolektív zamestnancov
● Dochádzkový bonus
● Štvrťročné prémie
● Stravné lístky v hodnote 4€
● Príjemná firemná kultúra a pracovné prostredie
● Aktívna podpora konzultanta

Informácie o výberovom konaní

Nástup je možný ihneď po pohovore.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Klient sa zaoberá výrobou plastových výrobkov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Cieľavedomosť
Zodpovednosť
Zmysel pre detail

Ponúkame plný rozsah služieb v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov, od vstupných pohovorov, až po zabezpečenie personálnej i administratívnej agendy. Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej a Českej republiky s kanceláriami v Bratislave, Nitre a Prahe.

Vypracujeme Vám Profesionálny Linkedin profil na mieru. www.ProfileLinked.in

Naša práca si vyžaduje, aby sme spoznali kandidátov, zistili ich silné stránky a poradili im tu správnu pozíciu. Pre našich klientov to znamená proces, ktorý pre ich spoločnosti privedie Dobrých ľudí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4002044  Dátum zverejnenia: 20.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac