Špeditér - Koordinátor dopravy v logistickej spoločnosti

PL Services Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Dolné hony, Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 150 EUR/mesiacNástupná mzda vo výške 1150 Eur brutto + prehodnotenie platu po skúšobnej dobe + príplatky za prácu nadčas + 3,83 Eur stravný lístok plne hradený zamestnávateľom + každoročný valorizácia platov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho logistického teamu obsadzujeme pracovné miesto Koordinátora logistiky - Špeditéra s praxou, komunikačnými a organizačnými schopnosťami. Práca je v priemyselnom parku v Nitre. Pracuje sa na 2 zmeny : 1. zmena 8:00 do 16:00 a 2. zmena od 10:00 do 18:00.

Náplň práce je:
Rozdelenie plánovaných nakládok určeným dopravcom
Informovanie o dopravcov o zmenách
Riešenie kapacít na všetky nakládky
Zadávanie objednávok do TM
Odosielanie objednávok v TM
Importy TLB
Kapacity
TM

Vyžadujeme prax min. 1 rok!, aktívnu komunikáciu v AJ slovom aj písmom, znalosť MS Office a ideálne aj prax s logistickým systémom Transport Manager.

Nástup je do interného stavu spoločnosti na TPP.

Príjemný kolektív
Káva / čaj v office
Aktívna podpora nadriadených
Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
Každoročná valorizácia platov

Pre veľký záujem budú kontaktovaní len vybraní uchádzači. Ďakujeme za pochopenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť sa zaoberá logistikou tovaru do celej Európy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Počet rokov praxe

Špeditér, Logistika
1

Prax na obdobnej pozícii aspoň 1 rok
Výborné komunikačné schopnosti
Organizačné schopnosti
Spoľahlivosť
Dochvíľnosť
Pracovitosť

Ponúkame plný rozsah služieb v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov, od vstupných pohovorov, až po zabezpečenie personálnej i administratívnej agendy. Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej a Českej republiky s kanceláriami v Bratislave, Nitre a Prahe.

Vypracujeme Vám Profesionány Linkedin profil na mieru. www.ProfileLinked.in

Naša práca si vyžaduje, aby sme spoznali kandidátov, zistili ich silné stránky a poradili im tu správnu pozíciu. Pre našich klientov to znamená proces, ktorý pre ich spoločnosti privedie Dobrých ľudí.

www.PersonalityHR.com

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

PL Services Slovakia, s.r.o.
Svätoplukovo námestie 1/B
949 01 Nitra
ID: 3986526  Dátum zverejnenia: 14.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac