Manipulant bez VZV - pracovník odpadového hospodárstva na 2 zmeny v Nitre

PL Services Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Dolné hony, Nitra
Termín nástupu
dohodou
850 EUR/mesiac850€ základná zložka mzdy + možnosť individuálnych príplatkov + príplatky za prácu v noci, nadčas + stravné lístky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre klienta zaoberajúceho sa odpadovým hospodárstvom obsadzujeme pozíciu Manipulant - pracovník odpadového hospodárstva na 2 zmeny (8 hod + 30 min prestávka). Pracuje sa s "odpadom" z výroby (odrezky plastov, plechov, kartóny a pod.), žiaden komunálny odpad.
Preukaz VZV je výhodou, nie podmienkou. Ak si šikovný, zaučíme ťa!
Pracuje sa v areály JLR (Nie priamo pre JLR). Možnosť prechodu do interného stavu firmy po 2-3 mesiacoch.
Nutnosťou je vlastná doprava.
Práca je vhodná pre mužov z dôvodu práce z ťažšími bremenami.

Náplň práce:
- Zber odpadov na mieste zhromažďovania a preprava pomocou VZV do skladu odpadov
- Dotrieďovanie odpadov v mieste vzniku (vytriediť karton od plastov a pod.)
- Lisovanie odpadov, drvenie pomocou strojov
- Preprava odpadov na VZV do skladu a v rámci jednotlivých výrobných hál

Práca na 2 zmeny (6:00 - 14:30; 14:30 - 23:00).
Práca v malom kolektíve (50 zamestnancov), kľudná práca
Preplácané kurzy VZV
Možnosť rýchleho prestupu do interného stavu spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Odpadové hospodárstvo

Klient sa zaoberá odpadovým hospodárstvom z výroby.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť
Dochvíľnosť

Ponúkame plný rozsah služieb v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov, od vstupných pohovorov, až po zabezpečenie personálnej i administratívnej agendy. Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej a Českej republiky s kanceláriami v Bratislave, Nitre a Prahe.

Vypracujeme Vám Profesionálny Linkedin profil na mieru. www.ProfileLinked.in

Naša práca si vyžaduje, aby sme spoznali kandidátov, zistili ich silné stránky a poradili im tu správnu pozíciu. Pre našich klientov to znamená proces, ktorý pre ich spoločnosti privedie Dobrých ľudí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3971595  Dátum zverejnenia: 21.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac