Pracovník technickej kontroly

TATRAVAGÓNKA Tlmače spol. s r.o.

Miesto práce
Stará Ľubovňa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
900 EUR/mesiac+ dohoda, skutočná výška mzdy bude prehodnotená podľa skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

◦ kontroluje počas celého procesu výroby dodržiavanie technologickej disciplíny pri dodržiavaní výkresovej dokumentácie, technologických postupov a ostatných dokumentov platných pre dané pracovisko,
◦ potvrdzuje sprievodnú dokumentáciu hotových výrobkov podľa Plánu kvality,
◦ vykonáva kontrolu produktu po oprave a zodpovedá za riadenie nezhodných výrobkov,
◦ podrobne pozná výkresovú dokumentáciu, technologické postupy, Plán kvality a ostatné dokumenty pre dodržiavanie kvalitatívnych požiadaviek na výrobky,
◦ kontroluje dodržiavanie a označovanie materiálu na pracovisku, dbá na efektívnosť výrobného procesu a odhaľuje plytvania.

Informácie o výberovom konaní

Vybraní uchádzači budú kontaktovaní telefonicky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

odbor všeobecné strojárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

komunikatívnosť
flexibilita
samostatnosť
NDT - výhodou
metrológia - výhodou

Strojárska spoločnosť, ktorej hlavným zameraním je výroba podskupín pre nákladné
koľajové vozidlá v sériovej výrobe.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4082373  Dátum zverejnenia: 4.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac