Elektrikár - údržbár

TATRAVAGÓNKA Tlmače spol. s r.o.

Miesto práce
344, 065 43 Orlov 344, okres Stará Ľubovňa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vlastniť osvedčenie - platnú vyhlášku 508 § 21, 22, 23 - je podmienkou
-skutočňuje opravy el. inštalácie strojov a elektronických systémov
- analyzuje stupeň poškodenia zariadení a nebezpečenstva
- zabezpečuje čo najrýchlejšiu plynulú prevádzku pri výpadku el. energie
- plní ďalšie úlohy vyplývajúce z dohodnutého druhu práce pridelené príslušným
vedúcim zamestnancom
- údržbárske práce v rámci strojových zariadení /kovovýroba/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, strojarstvo

Vodičský preukaz

B

samostatnosť v rozhodovaní, spoľahlivosť, manuálna zručnosť

Strojárska spoločnosť, ktorej hlavným zameraním je výroba podskupín pre nákladné
koľajové vozidlá v sériovej výrobe.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3168221  Dátum zverejnenia: 16.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou