Colný deklarant

Hellmann Worldwide Logistics s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
02.12.2018
Základná mesačná mzda a variabilné odmeňovanie bude predstavené na osobnom stretnutí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vystavuje doklady JCD, CMR, TCV, karnety TIR alebo iné doklady na základe zákazníkom, alebo ním poverenou osobou predložených dokladov
• Zodpovedá za správnosť vystavených dokladov a rieši všetky operatívne problémy s colnými a daňovými orgánmi
• Spracováva hlásenia Intrastat v zmysle platných legislatívnych požiadaviek
• Pravidelne kontroluje záruky za colný dlh a prípade potreby navýšenia záruky informuje svojho nadriadeného
• Zastupuje zákazníkov pri jednaní s colnými orgánmi v zmysle uzavretých zmlúv
• Priamo zastupuje mandantov na colnici a má oprávnenie na podpisovanie JCD, TCV a ostatných bežných dokladov v mene mandantov organizácie,...

- práca v úspešnej a stabilnej spoločnosti,
- vzdelávanie zamestnancov,
- zabezpečenie stravovania nad rámec zákonnej povinnosti,
- firemné aktivity

Pracovná pozícia sa obsadzuje na obdobie zastupovania počas materskej a rodičovskej dovolenky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti z colnej oblasti podmienkou,
- práca v dvojzmennej prevádzke (od 06:00 do 14:00 hod a od 14:00 do 22:00 hod),
- spoľahlivosť a zodpovednosť,
- ochota učiť sa,
- pripravenosť podieľať sa na úspechu spoločnosti,

Slovenská spoločnosť Hellmann Worldwide Logistics s.r.o. vznikla začlenením spoločnosti PKZ Slovakia spol. s. r. o. do celosvetovej siete Hellmann Worldwide Logistics, ktorú založil v roku 1871 Carl Heinrich Hellmann v severonemeckom Osnabruecku a je dodnes v rodinnom vlastníctve.
Naša slovenská pobočka bola založená v januári roku 1996 a na slovenskom trhu úspešne pôsobí už viac ako 25 rokov vo všetkých oblastiach logistických služieb. Vypracovala sa na spoľahlivého a stabilného partnera pre svojich zákazníkov na Slovensku i v zahraničí. Donedávna ako partner a teraz ako priamy člen aktívnej logistickej siete spoločnosti Hellmann poskytujeme svoje služby prostredníctvom 443 pobočiek v 157 krajinách sveta.
Veríme, že nevyhnutným predpokladom úspechu sú naši skvelí a motivovaní zamestnanci a vieme o čom hovoríme, pretože spoločnosť Hellmann zamestnáva po celom svete viac ako 16 000 ľudí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3518141  Dátum zverejnenia: 28.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mesačná mzda a variabilné odmeňovanie bude predstavené na osobnom stretnutí